bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 029 :: JJW rozszerza ofertę Motive Plus

JJW rozszerza ofertę Motive Plus (2669)

Jesienią tego roku producent skarpet firma JJW z podwarszawskiego Piaseczna wprowadziła do sprzedaży specjalne skarpety dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Tym samym wzbogaciła ofertę skarpet Motive Plus o następujące linie produktów: Trekking Deodorant Coolmax (skarpetki trekkingowe z wydłużoną cholewką) i SKI Deodorant Thermolite.
Skarpety z rodziny Motive Plus charakteryzują się unikalną konstrukcją i wykonaniem ze specjalnych włókien przędzy coolmax. Dzięki temu skarpeta utrzymuje właściwą temperaturę ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Stopa styka się z miękką, zawsze suchą dzianiną.
W przypadku zamoczenia skarpetek, czas ich schnięcia jest znacznie krótszy, niż skarpetek bawełnianych, co ma duże znaczenie przy użytkowaniu w ekstremalnych warunkach.

reklama

Skarpetki są dostosowane do anatomicznego kształtu lewej i prawej stopy nie tylko przez odpowiednie wyprofilowanie frotte, ale i ukształtowanie wokół palców lewej i prawej stopy.
Lycra® w całym wyrobie zapewnia znakomite przyleganie do nogi. Dłuższa bezuciskowa cholewka o specjalnej konstrukcji umożliwia jej wywijanie na but. Opaska elastyczna na śródstopiu zabezpiecza przed przesuwaniem się skarpetki na stopie. Odpowiednio wyprofilowana dzianina na pięcie (kształt “Y”), przylega do stopy i stabilizuje ją.
Poprzeczne prążki ułatwiają układanie się skarpetki na zgięciu nogi. Nieprzenosząca obciążeń część skarpetki nad stopą jest cieńsza, co wraz ze wzdłużnymi kanałami wentylacyjnymi i działaniem coolmaxu przyspiesza odprowadzanie wilgoci. Komfortu dopełnia płaski miękki szew “Rosso” nad palcami i wywietrznik pod palcami. Właściwości antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe zapewnia apretura Sanitized.
JJW od kilku lat rozwija linię produktów wykorzystujących rozwiązania, umożliwiające skuteczne działanie antybakteryjne i antygrzybicze skarpetek. Słowo DEO lub DEODORANT w ich nazwach nie jest przypadkowe, gdyż skarpety mają właściwości bezzapachowego dezodorantu – zapobiegają przykremu zapachowi podczas użytkowania.
Te odporne na pranie właściwości są wynikiem wbudowania we włókna skarpetek specjalnej apretury na licencji szwajcarskiej firmy Sanitized. Taką licencję może uzyskać jedynie producent gwarantujący najwyższą jakość procesu technologicznego.
Jak zapewnia producent skarpety produkowane w JJW, firmie założonej w 1989 roku, cieszą się od lat uznaniem klientów z uwagi na wysoką jakość i atrakcyjny asortyment.
W procesie produkcyjnym wykorzystywane są przędze naturalne – bawełna i wełna o najlepszych parametrach oraz najnowocześniejsze przędze syntetyczne o doskonałych właściwościach, takie jak lycra, tactel, coolmax. Dzięki odpowiedniej przędzy, technologii i staranności wytwarzania, nadzorowanej we wszystkich fazach produkcji, skarpety są eleganckie, wygodne i trwałe. Wszystkie mają komfortowe płaskie szwy lub są łączone bezszwowo oraz są dekatyzowane – nie kurczą się po praniu.
JJW przywiązuje także wagę do materiałów reklamowych oraz opakowań. Do właściwego eksponowania skarpet służą atrakcyjnie zaprojektowane etykiety umożliwiające zawieszanie skarpet oraz ekspozytory firmowe. Są one sprawdzonymi środkami promocji, zwiększającymi sprzedaż, a przede wszystkim ułatwiającymi klientowi orientację w całej gamie oferowanych skarpet. Dostępne są również plakaty, standy, ulotki i inne materiały informacyjno – reklamowe.

reklama
Spis treściWydania archiwalne