bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 030 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Hurtownie bielizny narzekają na cykliczność dostaw

Niezwykle ciepły listopad obfitował w wiele niezwykle interesujących spotkań z przedstawicielami polskich firm bieliźniarskich i pończoszniczych. Dzięki nim udało nam się zgromadzić wiele cennych spostrzeżeń oraz co ważne zacieśnić współpracę z przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Aurea poszerza sieć sprzedaży w Polsce

Firma Aurea z Miachałowa koło Białegostoku producent strojów kąpielowych zamierza w najbliższym czasie znacznie rozwinąć sieć dystrybucji swoich wyrobów w Polsce. Jest zdecydowana na nawiązanie współpracy handlowej zarówno z hurtowniami jak i sprzedawcami detalicznymi.

Ava inwestuje w pracowników

Białostocki producent bielizny damskiej firma Ava systematycznie zwiększa wartość sprzedaży swoich wyrobów. Większa liczba zamówień krajowych i eksportowych zmusiła właścicieli firmy do podjęcia zabiegów zmierzających do rozszerzenia liczby zatrudnionych.

DurajB stawia na oryginalne wzornictwo

Łódzka firma DurajB specjalizująca się w produkcji bielizny nocnej wprowadza do sprzedaży nowe wzory pidżam. Ich mocną stroną jest niezwykle ciekawe a zarazem wesołe wzornictwo, które na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Italian Fashion promuje swoje wyroby w szkołach

Italian Fashion, producent bielizny z podwarszawskiej Zielonki jest sponsorem nagród w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Konkurs połączony jest z promocją serii książek Lola.

reklama
Spis treściWydania archiwalne