bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 030 :: Aurea poszerza sieć sprzedaży w Polsce

Aurea poszerza sieć sprzedaży w Polsce (2644)

Firma Aurea z Miachałowa koło Białegostoku producent strojów kąpielowych zamierza w najbliższym czasie znacznie rozwinąć sieć dystrybucji swoich wyrobów w Polsce. Jest zdecydowana na nawiązanie współpracy handlowej zarówno z hurtowniami jak i sprzedawcami detalicznymi.
W ostatni weekend października w hotelu Mistral w podwarszawskich Markach Aurea zorganizowała specjalny pokaz swoich wyrobów. Prezentowane były zarówno już produkowane modele, jak i zapowiedzi produkcyjne. Korzystając z okazji firma wzorem liczących się na polskim rynku producentów chciała zasięgnąć opinii osób zajmujących się sprzedażą bielizny. W czasie profesjonalnie przygotowanego i pokazu zaprezentowano blisko 150 kostiumów kąpielowych – 72 z nich to propozycje na zbliżający się sezon. W rolę modelek wcieliły się finalistki konkursu Miss Polonia Podlasia 2006.

reklama

Zaproszeni goście z wielką uwagą obejrzeli propozycje produkcyjne. Po pokazie większość zaproszonych z dużym uznaniem wypowiadała się o prezentowanych modelach, podkreślając bogatą stylistykę, solidność wykonania oraz bardzo wysoką jakość materiałów wykorzystanych w produkcji.
W rozmowie z przedstawicielem naszej redakcji właściciel firmy Aurea powiedział, że obecnie firma prowadzi głównie sprzedaż eksportową. Pozyskane w ten sposób środki są systematycznie inwestowane w rozwój przedsiębiorstwa. Wypracowane do tej pory standardy umożliwiają zdecydowane rozszerzenie sieci sprzedaży o dużych odbiorców krajowych.
Firma Aurea powstała w 1985 roku i zajmowała się produkcją konfekcji. W 2003 roku właściciel przedsiębiorstwa podjął decyzję o zmianie zakresu produkcji. Zdecydował się wytwarzać stroje plażowe. Dziś firma sprzedaje swoje wyroby głównie do Unii Europejskiej i krajów dawnego Związku Radzieckiego. Stroje kąpielowe sygnowane marką Aurea charakteryzują się nietuzinkowym i wysmakowanym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i zastosowaniem dobrych gatunkowo materiałów.
Poniżej prezentujemy fotograficzną relację z październikowego pokazu.

reklama
Spis treściWydania archiwalne