bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 030 :: DurajB stawia na oryginalne wzornictwo

DurajB stawia na oryginalne wzornictwo (2589)

Łódzka firma DurajB specjalizująca się w produkcji bielizny nocnej wprowadza do sprzedaży nowe wzory pidżam. Ich mocną stroną jest niezwykle ciekawe a zarazem wesołe wzornictwo, które na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Przygotowując obecną kolekcję firma postawiła na żywą kolorystykę oraz ozdobne nadruki. Są nimi motywy kwiatowe, zwierzęce, a w pidżamach męskich liternictwo oraz topowe grafiki.

reklama

W kolekcji damskiej i dziecięcej dużą popularnością będą cieszyć się pidżamy z wizerunkiem żyrafy, psa, różowej świnki. W przygotowaniu są kolejne nadruki.
Firma DurajB w obecnej formie prawnej funkcjonuje na rynku od tego roku. Jednak za sprawą właściciela czerpie z wieloletnich doświadczeń branżowych.
Jak zapowiada właściciel firmy mocną stroną kolejnych kolekcji mają być oryginalne połączenia kolorystyczne oraz krótkie serie wesołych nadruków. W najbliższym czasie łódzki producent pidżam zamierza skupić się na działaniach marketingowych. Teraz trwają prace przy budowie serwisu internetowego oraz innych materiałach informacyjnych. Firma zamierza także za sprawą nowych projektów promocyjnych zacieśnić współpracę z hurtowniami bieliźniarskimi.
Poniżej prezentujemy wybrane wzory z najnowszej kolekcji.

reklama
Spis treściWydania archiwalne