bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 031 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Grudniowe szaleństwo zakupowe

Z prawdziwą przyjemnością publikujemy kolejne, już 31 wydanie e-magazynu Bieliźniarstwo i Pończosznictwo. Na jego łamach piszemy o sytuacji na rynku w grudniu tego roku. Nie przypadkowo uważa się właśnie ostatni miesiąc za okres najlepszej koniunktury w handlu.

Rajstopy Filodoro ponownie debiutują na polskim rynku

Na przełomie listopada i grudnia warszawska hurtownia Raj-Pol, wchodząca w skład Mazowieckiego Hurtowego Centrum Bieliźniarstwa i Pończosznictwa wprowadziła do sprzedaży rajstopy marki Filodoro.

Wol-Bar zatrudni nowych pracowników i zwiększy produkcję

Łódzka firma Wol-Bar, specjalizująca się w produkcji eleganckich fig damskich ma bogate plany na najbliższy rok. Zamierza bowiem o blisko jedną trzecią zwiększyć liczbę zatrudnionych. Nowi pracownicy pozwolą firmie realizować większą liczbę zamówień oraz umożliwią dodatkowe zróżnicowanie i tak bardzo bogatej oferty.

Kinga zamierza znacznie rozszerzyć ofertę

Białostocki producent bielizny damskiej firma Kinga ma bogate plany inwestycyjne. W najbliższym czasie zamierza uruchomić produkcję nowej linii bielizny ekskluzywnej. Ma ona konkurować z tradycyjnymi produktami w tym segmencie. Właścicielka firmy rozważa także stworzenie linii bielizny dla mężczyzn.

Atlantic premiuje swoich klientów

W grudniu firma Atlantic prowadzi specjalną akcję promocyjną. Każdy klient, który w okresie od 1 do 24 grudnia zdecyduje się na zakup produktów o wartości 70 zł otrzymuje płatki kąpielowe.

reklama
Spis treściWydania archiwalne