bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 031 :: Atlantic premiuje swoich klientów

Atlantic premiuje swoich klientów (2887)

W grudniu firma Atlantic prowadzi specjalną akcję promocyjną. Każdy klient, który w okresie od 1 do 24 grudnia zdecyduje się na zakup produktów o wartości 70 zł otrzymuje płatki kąpielowe. Natomiast wszyscy, którzy kupią komplet bielizny sygnowany nazwą Mistique jako premię mogą odebrać zestaw świeczek i kadzideł.
Jak już informowaliśmy od września tego roku firma Atlantic wprowadza w życie nową strategię dotyczącą sprzedaży detalicznej. W tym celu został przygotowany tzw. nowy koncept detaliczny. Podstawowym jego założeniem jest stworzenie nowych butików z bielizną marki Atalnitc i Mistique.

reklama

Każdy z nowych butików został podzielony na dwie strefy. W strefie marki Mistique użyto światła punktowego, teatralnego, natomiast w strefie Atlantic – żywego i jasnego. Każdej ze stref przypisano odrębne kody kolorystyczne: ciemny kobiecy fiolet dla marki Mistique oraz świeży i sportowy turkus dla marki Atlantic.
W nowych butikach użyto nowoczesnych i bardzo szlachetnych materiałów – satynowej pleksi oraz stali nierdzewnej. Wykonane z nich elementy, takie jak lampy, stół wizerunkowy, pełnią rolę “biżuterii” oraz dodają wnętrzu wyrafinowanego smaku. Zakomponowana w ten sposób przestrzeń jest świeża i nowoczesna, a przy tym zapewnia intymną atmosferę, tak ważną przy kupowaniu bielizny.
Sieć sprzedażowa firmy Atlantic składa się z 25 sklepów firmowych oraz 120 franczyzowych. W tym roku firma chce otworzyć 10 sklepów własnych, w przyszłym -kolejnych 15. Planowany okres przemianowania wszystkich własnych placówek na butik Atlantic Mistique ma zająć dwa lata.
Do firmy Atlanitc należą trzy marki bielizny:
Atlanitc – bielizna przeznaczona dla młodych mężczyzna i kobiet prowadzących aktywny tryb życia, dynamicznych, wysportowanych. Bielizna ta jest wygodna, komfortowa. Daje poczucie swobody.
Mistique – bielizna kobieca, zmysłowa, piękna. Jest idealna na romantyczny wieczór lub na imprezę, gdy kobieta chce wyglądać niebanalnie i seksownie. Bieliznę Mistique można też nosić na codzień.
Arcado – komfortowa i trendowa bielizna dla całej rodziny. Jest sprzedawana w superi hipermarketach.

reklama
Spis treściWydania archiwalne