bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 031 :: Bielizna Olaf Benz pielęgnuje skórę

Bielizna Olaf Benz pielęgnuje skórę (3538)

Niemiecki producent ekstrawaganckiej i ekskluzywnej bielizny dla kobiet i mężczyzn firma Premium Bodywear wprowadza do sprzedaży nowe unikalne kolekcje sygnowane marką Olaf Benz, które są wzbogacone o innowacyjne rozwiązania.
Pierwsza kolekcja nosi nazwę Doping. Wyroby wchodzące w jej skład zostały zintegrowane z milionami mikrokapsułek zawierających wysokoskoncentrowaną esencję egzotycznego olejka o nazwie arecola. Ten pochodzący z południowych Andów substrat zawiera duże stężenie witaminy C, przez co oddziałuje, witalizująco i pielęgnująco na skórę.

reklama

Osoba, która nosi bieliznę z serii Doping może się spodziewać nie tylko rewitalizującego efektu, ponieważ to niezwykłe dessous wydziela też niezwykle przyjemny zapach (wystarczy tylko potrzeć tkaninę), który już przez starożytnych królów plemienia Inków uważany był za afrodyzjak.
Prowokujący i pobudzający doping dostępny jest w kolekcji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Nic lepiej nie sygnalizuje credo marki Olaf Benz niż mała świeża papryczka. “ Wszystko na ostro.” W tej nowej serii są niezliczone egzemplarze ostrych, młodych i czerwonych papryczek – nadrukowano je na powierzchni czarnego, lekko transparentnego tiulu. Nawet tam gdzie wydawałoby się dominują jednokolorowe czarne lub czerwone powierzchnie to jednak najbardziej rzuca się w oczy świeża czerwona peperoni. Dzięki temu bielizna ta wydaje się być jednocześnie ostrą i dowcipną. Naturalnie seria ta jest dostępna w dwóch wariantach: dla Niej i dla Niego… i naturalnie dla obydwojga jest równie ostra.
Timbuktu ta seria jest inspirowana przyrodą i kulturą Afryki. Nowoczesny etniczny nadruk, utrzymany w biało czarnej kolorystyce pokrywa całą powierzchnię tej bielizny. Grafika nasuwa skojarzenia z jakimś drzeworytem. Interesujący jest efekt powstawania refleksów świetlnych uzyskany dzięki temu, że niektóre segmenty tego materiału są transparentne a inne nie.
Marka Olaf Benz należy do firmy Premium Bodywear – niemieckiego producenta designerskiej bielizny męskiej i damskiej. Firma jest wiodącym przedsiębiorstwem w produkcji oryginalnej i ekskluzywnej bielizny zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Jej wyroby zaliczane są do wyższej półki jakościowej i cenowej.
Bielizna marki Olaf Benz przeznaczona jest dla ludzi ceniących sobie oryginalny design i wygodę, dbających o wygląd nie tylko swojej wierzchniej odzieży, ale przede wszystkich lubiących zaskakiwać modnym bieliźnianym detalem. Projektant marki kreuje bieliznę będącą w stanie sprostać wysokim wymaganiom współczesnych klientek i klientów. Bielizna wykonana jest z najlepszych materiałów i pozostaje niemal niewyczuwalna dla noszącego, zarazem modelując jego sylwetkę. W asortymencie marki dostępne są modele we wszystkich niemal fasonach.

reklama
Spis treściWydania archiwalne