bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 031 :: Grudniowe szaleństwo zakupowe

Grudniowe szaleństwo zakupowe (2459)

Mili Państwo

Z prawdziwą przyjemnością publikujemy kolejne, już 31 wydanie e-magazynu Bieliźniarstwo i Pończosznictwo. Na jego łamach piszemy o sytuacji na rynku w grudniu tego roku. Nie przypadkowo uważa się właśnie ostatni miesiąc za okres najlepszej koniunktury w handlu. Dotyczy to także naszej branży.
Elegancka bielizna coraz częściej jest wybierana jako oryginalny prezent. Prócz tego klientki mając na uwadze zbliżające się zabawy sylwestrowe chętniej udają się do sklepów, aby nabyć coś naprawdę wygodnego i pięknego zarazem.
Polscy producenci bielizny tradycyjnie już wychodzą im na przeciw. Właśnie przed świętami do sprzedaży trafiają nowe kolekcje bielizny.
W hurtowniach sprzedających bieliznę przez cały grudzień panowało duże ożywienie. Oprócz kompletów bielizny dużym zainteresowaniem cieszyły się pidżamy, szlafroki, koszulki satynowe oraz męskie bokserki.
W hurtowniach zajmujących się sprzedażą rajstop także widać było większe niż w pozostałych miesiącach zainteresowanie klientów. Niestety skarpety nie są już tradycyjnym polskim prezentem pod choinkę. Może byłoby inaczej gdyby ich producenci rozwinęli politykę informacyjną i właśnie przed świętami dotarli do finalnych klientów z informacją o nowościach w tej branży.
Zwykły konsument nie zdaje sobie bowiem sprawy z różnorodności oferty. Nie wie, że na rynku są dostępne specjalistyczne modele skarpet, które mogą być wygodnym i niezwykle praktycznym prezentem.
Niniejsze wydanie jest ostatnim w tym roku kalendarzowym. Z tej okazji pragnę życzyć Państwu Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego co najlepsze w Nowym 2007 Roku. Mam nadzieję, że pozostaną Państwo z nami i dołączą do grona naszych stałych czytelników.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne