bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 031 :: Wol-Bar zatrudni nowych pracowników i zwiększy produkcję

Wol-Bar zatrudni nowych pracowników i zwiększy produkcję (2297)

Łódzka firma Wol-Bar, specjalizująca się w produkcji eleganckich fig damskich ma bogate plany na najbliższy rok. Zamierza bowiem o blisko jedną trzecią zwiększyć liczbę zatrudnionych. Nowi pracownicy pozwolą firmie realizować większą liczbę zamówień oraz umożliwią dodatkowe zróżnicowanie i tak bardzo bogatej oferty.
Łódzkie przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1995 roku. W tym czasie firma wypracowała swój własny oryginalny styl zarówno jeśli chodzi o wzornictwo produktów jak i charakter działań marketingowych.

reklama

Każdy element wpływający na rynkowy wizerunek przedsiębiorstwa jest starannie dopracowany i co bardzo istotne nie powiela wykorzystywanych przez innych polskich producentów standardów.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Wol-Bar jako jedno z nielicznych obecnych na polskim rynku bieliźniarskim przedsiębiorstw zdecydował się na wąską specjalizację – produkcję fig damskich.
Współwłaściciel firmy w rozmowie z przedstawicielem naszej redakcji powiedział, że obrana wąska specjalizacja jest efektem zdobytych doświadczeń. W swojej historii firma próbowała wytwarzać już biustonosze, jednak to właśnie figi cieszyły się największym zainteresowaniem klientek. Dlatego też wybrano ten asortyment i nastawiono się wyłącznie na jego produkcję.
Dziś produkty łódzkiej firmy znane są już w całej Polsce, część produkcji trafia także na eksport. Odbiorcy zarówno krajowi jak i zagraniczni cenią sobie perfekcyjną jakość wykonania, wyrafinowany projekt oraz wykorzystanie dzianin, koronek i haftów uznanych światowych producentów – taki jak: Noyon, Dessilles, Carvico, Boss, Penn, Elastic i Brunet.
Obok zasadniczej kolekcji fig, Wol-Bar z sukcesem wprowadził na rynek markę UP’S! Są to odważne i bardzo eleganckie stringi w charakterystycznych opakowaniach.
Poniżej prezentujemy wzory z nowej kolekcji. Zadebiutują one na rynku w styczniu i lutym 2007 roku.

reklama
Spis treściWydania archiwalne