bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 032 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Nowy rok - nowe plany

Pierwsze dni Nowego 2007 Roku zdominowane były przez remanenty zarówno w hurtowniach bielizny i sklepach. W tej atmosferze w błysku fleszy i telewizyjnych kamer na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych zadebiutowały Zakłady Dziewiarskie Mewa z Biłgoraja.

Mewa weszła na giełdę i zapowiada przejęcia

3 stycznia 2007 roku Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego Mewa, zajmujące się projektowaniem i produkcją bielizny i odzieży, zadebiutowały na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Akcje biłgorajskiej spółki są pierwszymi papierami dopuszczonymi do publicznego obrotu w tym roku.

Rewon firmą społecznie odpowiedzialną

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia specjalizująca się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych łódzka firma Rewon pomogła w organizacji imprezy gwiazdkowej dla najmłodszych pacjentów Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łodzi.

Jeszcze doskonalsza bielizna Italian Fashion

Pod koniec zeszłego roku producent bielizny z podwarszawskiej Zielonki firma Italian Fashion wprowadziła do swojej oferty produkty wykonane ze specjalnej elastycznej dzianiny, posiadającej szwajcarski certyfikat Sanitized®. Produktem premierowym jest komplet z limitowanej serii Amata, dostępny w sprzedaży od grudnia 2006.

Bielizna - gorące nowości dostępne już na rynku

W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie naszych czytelników uruchamiamy nowy dział, w którym prezentować będziemy nowości, jakie na przestrzeni ostatnich dni weszły do sprzedaży i są dostępne w hurtowniach bielizny.

reklama
Spis treściWydania archiwalne