bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 032 :: Jeszcze doskonalsza bielizna Italian Fashion

Jeszcze doskonalsza bielizna Italian Fashion (2310)

Pod koniec zeszłego roku producent bielizny z podwarszawskiej Zielonki firma Italian Fashion wprowadziła do swojej oferty produkty wykonane ze specjalnej elastycznej dzianiny, posiadającej szwajcarski certyfikat Sanitized®. Produktem premierowym jest komplet z limitowanej serii Amata, dostępny w sprzedaży od grudnia 2006 roku.

Certyfikat Sanitized. zapewnia, że produkty mają długotrwałe antybakteryjne właściwości, gwarantujące ochronę dzianiny, zapewniające świeżość, przedłużenie żywotności produktu oraz ochronę przed rozwojem bakterii na jego powierzchni. Zapewnia to higienę i czyni produkt bardziej bezpiecznym w kontakcie ze skórą. Tym samym staje się on odpowiedni nawet dla osób bardzo wrażliwych czy też alergików. Certyfikat Sanitized podnosi jakość wyrobu.

reklama

W kolekcji wiosna/lato 2007 znajdzie się kilka produktów wykonanych z elastycznej dzianiny, której włókna zostały uszlachetnione w procesie produkcji antybakteryjną i antygrzybiczą apreturą. Ich opakowania zostaną oznaczone logo Sanitized®.
Firma Italian Fashion powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy, od początku istnienia zajmuje się produkcją bielizny osobistej nocnej i dziennej; damskiej, męskiej i dziecięcej, a także odzieży.
Mocnymi stronami Italian Fashion jest styl i jakość. Styl interpretuje i realizuje wysoką kulturę ubioru, natomiast jakość wywodzi się z procesu produkcji, który splata wyrafinowane technologie ze wspaniałym rękodziełem. Dzięki m.in. tym czynnikom w zeszłym roku wyroby Italian Fashion zostały nagrodzone złotym godłem “LAUR KONSUMENTA” 2006 w kategorii “Bielizna przyjazna ciału”.
Przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia świadczy o tym, że firmie udaje się dostosować swoją ofertę do wymagań i gustów polskiego konsumenta. Jest to zasługa zarówno wzornictwa jak i jakości wykonania oraz stosowanych materiałów. Tegoroczna kolekcja charakteryzuje się oryginalnością i indywidualnością. Przeznaczona jest dla kobiet w różnych grupach wiekowych i zawodowych, jak również dla młodzieży, która akceptuje bieliznę wygodną, modną, a zarazem atrakcyjną cenowo.
Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje z najnowszej zimowej kolekcji Italian Fashion.

Etiuda koszula nocna, wąskie ramiączko

Ta niezaprzeczalnie zmysłowa i bardzo kobieca koszulka przyciąga wzrok niczym małe dzieło sztuki. To zaproszenie do świata, w którym największym bogactwem jest kobiecość. Symfonię zmysłów rozpala delikatny materiał, który miękko opływając ciało podkreśla jego piękne kształty. Miseczki wykonane z wyrafinowanej koronki o niezwykłym splocie urzekną swą delikatnością. By uczcić zmienną naturę kobiety proponujemy koszulkę w kolorze anielskiej bieli lub tajemniczej czerni. W kunsztowny sposób podkreśli ona urodę eterycznej i tajemniczej kobiety. Wytworne opakowanie koszulki zainspiruje do wręczenia jej komuś bliskiemu w walentynkowym prezencie.
skład: 100% wiskoza, koronka elastyczna

Amata komplet

koszulka wąskie ramiączko, figi mini
To poemat o dziewczęcej niewinności i kobiecej zmysłowości. To efektowne połączenie ozdobionych kolorowymi obszyciami fig oraz kuszącej blaskiem cekinów koszulki. Swą uwodzicielską naturę odnajduje w podkreślającym kobiecą figurę fasonie “blisko ciała” oraz połączeniu nasyconych kolorów z ponadczasową bielą lub czernią. W tym komplecie romantyczność przeplata się z nowoczesnością. Wręczony z okazji walentynek z pewnością sprawi mnóstwo radości obdarowanej kobiecie.
skład: 95 % bawełna, 5% elastan

Ekspresja komplet

Wyrafinowane koronki, które czynią kobietę jeszcze piękniejszą. Częściowo odkrywają, a częściowo zasłaniają kusząc i intrygując. Rozkoszując się ich zmysłowością możesz wybierać spośród czystych barw bieli i czerni, lub smakowitych: czekolady, wanilii lub czerwonego wina. Komplet został stworzony dla prawdziwej damy: pięknej, wyzwolonej i pełnej namiętności.
skład: koronka elastyczna: 100% poliamid

reklama
Spis treściWydania archiwalne