bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 032 :: Rewon firmą społecznie odpowiedzialną

Rewon firmą społecznie odpowiedzialną (2101)


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia specjalizująca się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych łódzka firma Rewon pomogła w organizacji imprezy gwiazdkowej dla najmłodszych pacjentów Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łodzi.

reklama

Dzięki zaangażowaniu organizacyjnemu i finansowemu udało się przygotować wiele atrakcji. Wśród nich należy wymienić chociażby występy artystyczne oraz wizytę Świętego Mikołaja, który podobnie jak w zeszłym roku obdarował maluchy prezentami. Znalazły się wśród nich także produkty wytwarzane przez łódzką firmę. Ich bogata kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość materiałów przypadła do gustu dzieciom, jak i ich rodzicom.

Łódzki Rewon od lat specjalizuje się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zaawansowanym technologiom dziewiarskim oraz licznym atestom wyroby pod marką Rewon spełniają wszystkie wymagania jakie stawiane są przed producentami odzieży dziecięcej. Potwierdzeniem zastosowania w produkcji najnowszych technologii są uzyskane certyfikaty: “Bezpieczny dla niemowląt”, “Bezpieczny dla dziecka” i “Przyjazny dla człowieka”. Dla spełnienia rzeczywistych i potencjalnych oczekiwań oraz wymagań klienta, dotyczących nie tylko jakości wyrobów, ale i przyjaznego dla środowiska i pracowników wizerunku warunków pracy w firmie Rewon realizuje się Zintegrowany System Zarządzania, zgodnie z wymogami norm: PN-EN ISO 9001:2001, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N 18001:2004.

Firma posiada licencję na używanie znaku Lycra oraz licencję Sanitized na używanie preparatów antybakteryjnych i antygrzybicznych. Warto podkreślić, iż wyroby firmy Rewon są rekomendowane przez Klinikę Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej w Łodzi jako nie powodujące alergii i bezpieczne dla zdrowia użytkowników.
W roku 2005 firma Rewon otrzymała prestiżową nagrodę LAUR KONSUMENTA. Nagroda jest potwierdzeniem dobrej jakości wyrobów i podkreśla wysoką pozycję firmy Rewon na rynku krajowym.
Rewon jest także laureatem XV edycji konkursu “TERAZ POLSKA” za kolekcję rajstop dziecięcych.
Zdaniem konsumentów kolekcje skarpet i rajstop sygnowanych marką Rewon charakteryzują się różnorodnością tonacji kolorystycznej, nowoczesnym wzornictwem i stylizacją, która zgodna jest z obecnie obowiązującymi trendami mody.

reklama
Spis treściWydania archiwalne