bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 032 :: Surowy wyrok za kradzież bielizny

Surowy wyrok za kradzież bielizny (2519)

Sąd w amerykańskim stanie Oregon, aż na 11 lat pozbawienia wolności skazał Koreańczyka Sung Koo Kim’a, którego hobby było kolekcjonowanie cudzej bielizny. Przez lata uprawiania tego procederu Kim pozbawił majtek, pantalonów, fig i biustonoszy tysiące amerykańskich studentek i studentów!
Sędzia przed obliczem, którego stanął operatywny imigrant – był bezwzględny. Uznał, że Koreańczyk, od lat żyjący w USA, jest wrogiem publicznym. Nie pomogły tłumaczenia psychologów, że Kim nie jest niebezpieczny, a po prostu chorobliwie lubi cudzą bieliznę. Przewinienia przyjdzie mu odpokutować w więzieniu.

reklama

Sung Koo Kim został złapany na gorącym uczynku w akademiku, kiedy chował świeżo skradzioną bieliznę w jednym z akademików. Został zauważony przez studentów, którzy niezwłocznie powiadomili tamtejsze organa ścigania. W takich sytuacjach rutynowo sprawdza się mieszkanie podejrzanego. Rewizja przyniosła niespodziewane wyniki. W mieszkaniu Sung Koo Kim’a stróże porządku znaleźli blisko 3,5 tys. par damskiej i męskiej bielizny.

reklama
Spis treściWydania archiwalne