bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 033 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Kolekcje wiosna-lato 2007 debiutują na rynku

Sezon jesienno-zimowy powoli dobiega końca. Na rynku zaczynają debiutować pierwsze modele pochodzące z kolekcji wiosenno-letniej, a do hurtowni zajmujących się sprzedażą bielizny dostarczane są już wydrukowane katalogi produktowe. Producenci prezentują w nich modele, które będą szyte w najbliższym czasie.

Producenci kostiumów i strojów kąpielowych spotkają się w Poznaniu

Na początku marca w Poznaniu odbędzie się pierwszy Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style. Organizatorzy liczą na to, że impreza cieszyć będzie się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Gaia wspiera walkę z rakiem piersi

W trosce o zdrowie swoich klientek, firma Gaia od 2007 roku przystąpiła do ogólnopolskiego programu na rzecz walki z rakiem piersi prowadzone przez “Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka”.

Fala wchodzi w segment produktów dla mężczyzn

Warszawski producent kostiumów kąpielowych – firma Fala, właściciel marki Eurofala zaprezentował najnowszy katalog produkcyjny na sezon wiosna-lato 2007. Obok tradycyjnie już szerokiego spektrum modeli przeznaczonych dla kobiet znalazły się w nim także pozycje, które na pewno zainteresują panów.

Samanta z rozmachem reklamuje kolekcję wiosna-lato 2007

Producent bielizny firma Samanta z Białki (woj. małopolskie) zamierza w tym roku znacznie zwiększyć przychody ze sprzedaży. Kluczem do realizacji tego celu ma być szeroka akcja reklamowa prowadzona w prasie kobiecej.

reklama
Spis treściWydania archiwalne