bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 033 :: Dreamgirl stawia na sprzedaż w sieci i prezentuje nowości

Dreamgirl stawia na sprzedaż w sieci i prezentuje nowości (2897)

W styczniu Dreamgirl International amerykański producent awangardowej bielizny przedstawił kolekcję na lata 2007/2008. Tradycyjnie już znajdują się w niej gorsety, koszulki, sukienki, kostiumy, przebrania. Wszstkie wyroby pakowane są w ekskluzywne opakowania – pudełka Red i Black Diamond. Firma przygotowała także kolekcję bielizny ślubnej – White Diamond.
Prezentacja miała miejsce w Paryżu. W jej trakcie głos zabrał Christopher Scharff – dyrektor zarządzający Dreamgirl International. W krótkiej prezentacji powiedział m.in.: “Ze względu na entuzjastyczny odbiór z jakim się spotkaliśmy w poprzednich latach, w tym roku ponad dwukrotnie zwiększyliśmy ilość dostępnych modeli oraz wydaliśmy katalog dwukrotnie grubszy niż w roku ubiegłym. Wiemy, że nasi klienci poszukują seksownej i awangardowej bielizny, strojów imprezowych, klubowych jak i nowoczesnych przebrań. Wszystko to mogliśmy osiągnąć dzięki wspaniałemu zespołowi projektantów z całego świata. Liczymy, że nasza nowa kolekcja spotka się z oszałamiającym zainteresowaniem europejskich klientów”

reklama

W ostatnich latach Dreamgirl wypracował następujące linie produktowe: oryginalne koszulki i majteczki, gorsety, bielizna na specjalne wieczory, przebrania na imprezy jak i na wieczory we dwoje, kostiumy klubowe, imprezowe i taneczne, intrygująca bielizna w opakowaniach Red Diamond.
W tym roku Dreamgirl zamierza wypuścić na rynek nowe modele.
W roku 2007 firma Dreamgirl oprócz wskazanych wyżej kolekcji wprowadzi na rynek bodystocking Black Diamond, komplety na gustownie dobranych wieszakach oraz nową serię gorsetów. Równocześnie zwiększy ilość modeli zarówno bielizny, jak i kostiumów klubowych dostępnych w ciągu 24 godzin. Ta ostatnia operacją ma pomóc sklepom internetowym w realizacji zamówień. Amerykański producent bielizny stawia właśnie na ten kanał dystrybucji i chce pomóc właścicielom e-sklepów.
Dreamgirl International jest jednym z najszybciej rozwijających się światowych producentów bielizny, a szczególnie mody klubowej. Posiada już ponad 20 przedstawicieli na terenie USA i 25 dystrybutorów na całym świecie. Firma stawia na realizację planu rozwoju we wszystkich liniach produktów i na wszystkich dostępnych rynkach, także w Polsce.

reklama
Spis treściWydania archiwalne