bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 033 :: Fala wchodzi w segment produktów dla mężczyzn

Fala wchodzi w segment produktów dla mężczyzn (2167)

Warszawski producent kostiumów kąpielowych – firma Fala, właściciel marki Eurofala zaprezentował najnowszy katalog produkcyjny na sezon wiosna-lato 2007. Obok tradycyjnie już szerokiego spektrum modeli przeznaczonych dla kobiet znalazły się w nim także pozycje, które na pewno zainteresują panów. Fala wykorzystując doświadczenie zdobyte w trakcie produkcji damskich strojów i kostiumów kąpielowych rozpoczęła bowiem produkcję męskich kąpielówek.
Firma Fala, producent eleganckiej kostiumów kąpielowych, powstała sześć lat temu. W 2004 roku dla odznaczenia swoich produktów wprowadziła nazwę handlową – Eurofala. Marką to są sygnowane produkty tego warszawskiego producenta.

reklama

Właściciel firmy zapewnia, że zarówno męskie i damskie stroje kąpielowe wykonywane są z materiałów wiodących europejskich producentów. Fala stawia także na wyszukane wzornictwo i cały czas poszukuje zaskakujących, wysmakowanych i modnych zestawień kolorystycznych.
Warszawski producent kostiumów kąpielowych firma Fala wyróżnia się na polskim rynku tym, że przywiązuje dużą wagę do sposobu prezentacji swoich kolekcji. Choć na każdy sezon przygotowuje – tak jak inni producenci – specjalny katalog. To jednak sposób prezentacji wyrobów jest oryginalny i tematycznie powiązany. W tym roku motywem przewodnim są elementy związane z mitologią i samym Egiptem.
Firma dba także o swoje relacje z finalnymi klientami jako jedna z nielicznych w tej branży cyklicznie uczestniczy w imprezach targowych zarówno w Polsce jak i zagranicą.
O nowej kolekcji z uznaniem wypowiadają się pracownicy hurtowni bielizny, chwalą oryginalność oraz niezwykłe zestawienia kolorystyczne. Poniżej prezentujemy wybrane modele z najnowszej kolekcji firmy Fala.

reklama
Spis treściWydania archiwalne