bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 033 :: Producenci kostiumów i strojów kąpielowych spotkają się w Poznaniu

Producenci kostiumów i strojów kąpielowych spotkają się w Poznaniu (2370)

Na początku marca w Poznaniu odbędzie się pierwszy Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style. Organizatorzy liczą na to, że impreza cieszyć będzie się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Jeśli tak się stanie obiecują, że Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style na stałe wpisze się do kalendarza targowego firm z branży bieliźniarskiej.
W tej edycji targów wezmą udział importerzy i producenci bielizny dziennej, nocnej i sportowej oraz kostiumów kąpielowych, manekinów i dodatków. Wystawcy Salonu Body Style oferować będą najnowsze kolekcje i wzory, które zaprezentowane zostaną podczas pokazów handlowych.

reklama

W komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej organizatora targów czytamy m.in. “Pierwszy Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style będzie odpowiedzią na potrzeby rynku i dla całej branży bieliźnianej stanie się znakomitym forum wymiany doświadczeń i pozyskiwania partnerów handlowych”.
Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style odbywa się w tym samym czasie i miejscu, co – organizowany już po raz czwarty – Salon Kontraktacji Next Season. W sumie reprezentowanych będzie tu ponad 80 marek. Obecni na targach właściciele hurtowni i sklepów będą mieli wyjątkową okazję zapoznać się z pełną ofertą branży odzieżowej i bieliźnianej.
W ostatnich latach imprezy targowe w branży bieliźniarskiej mocno podupadły. Nie cieszą się zainteresowaniem wystawców. Przyczyn takiego stanu rzeczy można upatrywać w tym, że polscy przedsiębiorcy reprezentujący producentów i dystrybutorów w zdecydowanej większości są ze sobą w stałym kontakcie. Mimo to wydaje się, że branżowe imprezy targowe są jak najbardziej potrzebne dla promowania wyrobów wśród finalnych klientów. Czy tak będzie tym razem? Czy uda się przełamać zniechęcenie wystawców – już niedługo osobiście się o tym przekonamy.

reklama
Spis treściWydania archiwalne