bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 033 :: Rewonki 2007: kolorowe :: zdrowe :: trójwymiarowe

Rewonki 2007: kolorowe, zdrowe, trójwymiarowe (2630)

Łódzki producent rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych firma Rewon zaprezentowała najnowszą kolekcję wyrobów na 2007 rok.
Szczególną uwagę zwracają w niej kolekcja dla dzieci i młodzieży na wiosnę 2007. Zawiera ona m.in. niezwykle kolorowe podkolanówki i rajstopy z wzorem wypukłym, który nadaje wzorzystym aplikacjom trójwymiarowy efekt.

reklama

Kolekcja Rewonki wyprodukowana została z królewskiej bawełny egipskiej Mako Egyptian Cotton. Dzięki zastosowaniu bawełny egipskiej wyroby z kolekcji Rewonki są produktami najwyższej jakości.

W celu zwiększenia komfortu w kolekcji zastosowano płaskie łączenie bezszwowe Lin Toe, eliminujące dyskomfort oraz ucisk szwu na paluszki dziecka podczas chodzenia.
Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów firmy Rewon jest pozytywna opinia Kliniki Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego, która uznała wyroby firmy jako nie powodujące podrażnień i uczuleń (alergii) skóry dzieci.

Innym z produktów, który na pewno zainteresuje dzieci i rodziców są rajstopy z wzorem komputerowym. Zaprojektowane zostały z myślą o małych elegantkach, lubiących odważne, kolorowe zestawienia. Dominujące kolory w kolekcji to jasny róż, cyklamen, błękit, zieleń oraz biel, na tym tle pojawiają się motywy kwiatowe oraz roślinne.
Rajstopy wykonane zostały z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki użyciu wysokiej jakości surowców rajstopki idealnie dopasowują się do dziecięcych nóżek oraz zachowują swój pierwotny wygląd i elastyczność nawet po wielokrotnym praniu.

Kolekcje skarpet i rajstop firmy Rewon charakteryzują się różnorodnością tonacji kolorystycznej, nowoczesnym wzornictwem i stylizacją, która zgodna jest z obecnie obowiązującymi trendami mody. Zatrudnieni w firmie projektanci i technolodzy uważnie śledzą zapotrzebowanie rynku. Dzięki temu udaje się trafić w gusta dzieci i młodzieży. Oferta firmy Rewon składa się z trzech grup produktowych – stałych kolekcji: podstawowa, Evolution® oraz najnowsza linia Rewonki®.
Rewonki to propozycja rajstop i skarpet dla najmłodszych. Wyróżniającą ją cechą jest różnorodna faktura wyrobów, idealnie odpowiadających dziecięcej anatomii. Do produkcji kolekcji zastosowano najwyższej jakości bawełnę egipską Mako Egyptian Cotton® (www.bawelnaegipska.pl), której doskonała jakość jest gwarancją komfortu użytkowania. Ponadto w trosce o komfort maluchów w rajstopkach zastosowano łączenie bezszwowe przy palcach Lin Toe®.

Rewon od lat specjalizuje się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zaawansowanym technologiom dziewiarskim oraz licznym atestom wyroby pod marką Rewon spełniają wszystkie wymagania, jakie stawiane są przed producentami odzieży dziecięcej. Potwierdzeniem zastosowania w produkcji najnowszych technologii są uzyskane certyfikaty: “Bezpieczny dla niemowląt”, “Bezpieczny dla dziecka” i “Przyjazny dla człowieka”. Dla spełnienia rzeczywistych i potencjalnych oczekiwań oraz wymagań klienta, dotyczących nie tylko jakości wyrobów, ale i przyjaznego dla środowiska i pracowników wizerunku warunków pracy w firmie Rewon S.A. realizuje się Zintegrowany System Zarządzania, zgodnie z wymogami norm: EN ISO 9001:2000, EN ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004. Ponadto firma posiada licencję na używanie znaku Lycra oraz licencję Sanitized na używanie preparatów antybakteryjnych i antygrzybicznych.
W roku 2005 firma Rewon S.A. otrzymała prestiżową nagrodę LAUR KONSUMENTA. Nagroda jest potwierdzeniem dobrej jakości wyrobów i podkreśla wysoką pozycję firmy Rewon S.A. na rynku krajowym.

reklama
Spis treściWydania archiwalne