bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 034 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Producenci strojów kąpielowych i bielizny spotkali się w Poznaniu

Marzec stał pod znakiem targów branżowych w Poznaniu. Artykuły dotyczące tej tematyki dominują w niniejszym wydaniu. Oprócz tego otrzymaliśmy informacje o interesujących zmianach w kilku polskich firmach zajmujących się produkcją bielizny.

Sukces Pierwszego Salonu Bielizny i Mody Plażowej Body Style

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Znakomita organizacja. Duże zainteresowanie. Podpisaliśmy interesujące kontrakty. Nawiązaliśmy nowe kontakty. Organizatorzy mogą na nas liczyć we wrześniu.

Rozmowa z Julianną Michalak - organizatorem targów Body Style

Jak ocenia Pani marcową edycję targów Body Style?
Mogę z satysfakcją powiedzieć, że wiosenna edycja targów Body Style i odbywającego się jednocześnie IV Salonu Kontraktacji zyskały uznanie zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Wśród wystawców przeważały opinie mówiące, że po kilku latach przerwy polska branża bieliźniarska ma w końcu profesjonalne miejsce spotkań.

Comet - z impetem wchodzi na polski rynek

Włoski producent bielizny firma Comet zdecydowała się rozszerzyć obszar dystrybucji. Od początku tego roku za pośrednictwem swojego polskiego przedstawiciela buduje sieć sprzedaży w naszym kraju.

Sieć Gorseteria ma nowego właściciela

W pierwszym kwartale tego roku sieć multibrandowych sklepów z ekskluzywną bielizną damską i męską Gorseteria została przejęta przez łódzką spółkę Lingerie. Nowy właściciel zapowiada zdecydowane rozszerzenie oferty w już działających sklepach oraz otwieranie nowych punktów.

reklama
Spis treściWydania archiwalne