bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 034 :: Comet - z impetem wchodzi na polski rynek

Comet - z impetem wchodzi na polski rynek (3146)

Włoski producent bielizny firma Comet zdecydowała się rozszerzyć obszar dystrybucji. Od początku tego roku za pośrednictwem swojego polskiego przedstawiciela buduje sieć sprzedaży w naszym kraju. W tej chwili prowadzone są rozmowy z liczącymi się hurtowniami bielizny, a w części z nich już można kupić bieliznę sygnowaną znakiem Comet.
Produkty tego włoskiego producenta były już co prawda dostępne na rynku polskim. Jednak efekty współpracy były niezadowalające, dlatego też właściciele firmy zdecydowali się powierzyć misję aktywnego wprowadzenia marki na rynek polski firmie Ango.

reklama

W planach polskiego przedsiębiorstwa jest zbudowanie sieci sprzedaży opartej o duże hurtownie bieliźniarskie zlokalizowane w większych miastach. Firma nie wyklucza także współpracy z dużymi odbiorcami detalicznymi. W tym względzie jednak zachęca do korzystania z oferty hurtowni.
W tej chwili do hurtowni, które nawiązały współprace dostarczane są pilotażowe partie towarów. Na miejscu, właściciele sklepów mogą zapoznać się z wyrobami. Zbierane są także opinie. Produkty znajdujące się w ofercie Comet, jeśli nie ma ich na półce w hurtowni sprowadzane są w ciągu 10-14 dni. Włoska firma bowiem do perfekcji opanowała techniki logistyczne, a produkty są pakowane z wykorzystaniem specjalnego programu komputerowego, który optymalizuje wielkość paczek.
Jak zapewnił nas właściciel firmy Ango – cały czas dostępne są kolekcje wiosenno-letnie,a Comet rok rocznie wprowadza na rynek ok 50 nowych modeli.
Firma Comet powstała w 1956 roku. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w pobliżu włoskiej Wenecji. Wszystkie wyroby produkowane są we Włoszech z certyfikowanych włoskich tkanin. Wyznaczający trendy włoski design łączy w sobie zarówno piękno jak i dbałość o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek w zakresie wygody i komfortu, a także dopasowania bielizny do różnych rodzajów dekoltów.
Firma prowadzi dynamiczną politykę dystrybucyjną. Bielizna Comet dostępna jest niemalże w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. W każdej kolekcji dostępne są różne warianty majtek i biustonoszy. Oferta jest stale rozwijana. W dostępnej teraz kolekcji szczególną uwagę zwracają m.in. tzw. oddychające biustonosze. Ich cechą charakterystyczną są specjalne otwory, które zapobiegają poceniu się piersi.

Poniżej prezentujemy wybrane produkty z oferty firmy Comet.

reklama
Spis treściWydania archiwalne