bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 034 :: Lanoro oryginalnie zabiega o klientów

Lanoro oryginalnie zabiega o klientów (3522)

Firma Lanoro właściciel największej w Europie i jedynej w Polsce, Galerii Bielizny zlokalizowanej na warszawskim placu Konstytucji prowadzi trzymiesięczną kampanię reklamową. Jej przedmiotem jest promowanie stołecznych placówek firmowych Lanoro.
Kampania Lanoro realizowana jest na kilku warszawskich autobusach opakowanych layoutami w formacie Wrap-Up (reklama całopojazdowa). Zmysłowe zdjęcia modelek prezentujących ekskluzywną bieliznę światowych marek zachęcają Warszawiaków do odwiedzenia jednego z siedmiu stołecznych salonów Lanoro. Zestawienie intensywnej czerni z wieloma odcieniami czerwieni tworzy wyrazistą, intrygującą kompozycję.

reklama

Galeria Bielizny Lanoro została oficjalnie otwarta w styczniu tego roku. Wydarzenie to przyciągnęło na Plac Konstytucji w Warszawie liczne grono Panów. Wśród zainteresowanych najnowszymi trendami znaleźli się: Grzegorz Skrzecz, Władysław Kozakiewicz, Janusz Tylman, Wojciech Medyński, Artur Szulc oraz Marek Włodarczyk.
Sieć Lanoro jest znana w całej Europie. W Warszawie właścicielką galerii jest Danuta Kępińska, której w prowadzeniu galerii pomaga rodzina. Gospodarzem tego obfitującego w doznania wieczoru był Maciej Dowbor.
Jak czytamy w relacji zamieszczonej w serwisie wp.pl Gościom zaparło dech w piersiach i to dosłownie, gdy na wybiegu pojawiły się piękne modelki – odziane skromnie, ale gustownie, a co najważniejsze seksownie. Wśród prezentujących nowości, jakie będzie można nabyć w galerii, nie zabrakło też męskich modeli.
Panowie obecni na otwarciu z uwagą wysłuchali zapewnień właścicielki deklarującej pomoc przy zakupach bielizny dla ich partnerek. Odtąd będą mogli bez strachu wybierać prezenty i nie będą w tym osamotnieni. Wspomoże ich radą doświadczony personel.
Grupa Lanoro od 1980 roku. zajmuje się importem damskiej i męskiej markowej bielizny dziennej i nocnej, kostiumów plażowych i kąpielowych. Importuje najlepsze światowe marki: Lejaby, Ravage, Barbara, Rosch, Feraud, Jockey, MoonDay, Skiny, Rasurel, Calvin Klein, AC, dostępne w 22 salonach firmowych na terenie całej Polski.

reklama
Spis treściWydania archiwalne