bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 034 :: Producenci strojów kąpielowych i bielizny spotkali się w Poznaniu

Producenci strojów kąpielowych i bielizny spotkali się w Poznaniu (2228)

Szanowni Państwo

Marzec stał pod znakiem targów branżowych w Poznaniu. Artykuły dotyczące tej tematyki dominują w niniejszym wydaniu. Oprócz tego otrzymaliśmy informacje o interesujących zmianach w kilku polskich firmach zajmujących się produkcją bielizny. Napiszemy o nich szerzej w kwietniowym wydaniu Magazynu.
Właśnie mija pierwszy rok naszej działalności. To dobra chwila na pierwsze podsumowania i wnioski i opinie. Magazyn Bieliźniarstwo & Pończosznictwo powoli zaznacza swoją obecność na polskim rynku elektronicznych wydawnictw branżowych. Świadczy o tym m.in. systematycznie rosnąca liczba prenumeratorów oraz liczba odwiedzających nasz portal. Dziś, newsletter z informacjami o nowościach w branży otrzymuje już blisko 1000 firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i sprzedażą elektroniczną bielizny i rajstop. Skrupulatnie prowadzone statystyki odwiedzin i wyświetleń poszczególnych stron natomiast jednoznacznie potwierdzają fakt, że Magazyn Bieliźniarstwo & Pończosznictwo jest dla wielu menedżerów, pracowników i właścicieli firm wiarygodnym źródłem informacji branżowych. Średnio każdy z odwiedzających nasz portal czyta aż cztery artykuły! Oznacza to, że serwis www.bipm.pl nie jest odwiedzany przez przypadkowe osoby. Tyle podsumowań. Jeśli interesują Państwa możliwości współpracy to zachęcam do skontaktowania się z redakcją. Zapewniam, że możemy zaproponować bardzo wiele w niezwykle interesujących cenach.
Korzystając z okazji, pragnę w tym miejscu w imieniu swoim i moich współpracowników złożyć Państwu życzenia spokojnych i jednocześnie wesołych Świąt Wielkanocnych.

Pozostając z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne