bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 035 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Polscy producenci bielizny otrzymują certyfikaty ISO

Kwiecień był bardzo pracowitym okresem dla branży bieliźniarskiej i pończoszniczej. To właśnie w miesiącu w hurtowniach bielizny i rajstop pojawiło się najwięcej nowych wzorów. Nie było tygodnia, aby na półkach nie pojawił się nowy biustonosz, czy majtki z kolekcji wiosenno-letniej.

Alles ma 15 lat!

Firma Alles z Głowna jeden z większych i bardziej znanych polskich producentów bielizny damskiej, w kwietniu świętował jubileusz piętnastolecia działalności na polskim rynku. Rocznica stała się okazją do uroczystego wręczenia certyfikatu jakości ISO 9001-2000.

Lama wprowadza nowy system realizacji zamówień

Firma Lama z podwarszawskich Janek producent bielizny z bawełny dla kobiet, mężczyzn i dzieci rozpoczęła proces zmiany systemu realizacji zamówień. Nowa koncepcja dystrybucyjna ma umożliwić znaczne rozszerzenie oferty i dopasowanie liczby zamówionych sztuk do faktycznych potrzeb rynkowych.

Jarmark Europa będzie zlikwidowany

To będzie ciężkie pół roku dla firm, które opierają dystrybucję swoich produktów o punkty sprzedaży zlokalizowane na Warszawskim Stadionie X-lecia.

Wiosna kojarzy się bielizną Triumph

Jak było do przypuszczenia wraz z pierwszymi ciepłymi dniami na ulicach największych polskich miast pojawiły się reklamy bielizny Triumph. Nośnikiem tradycyjnie wykorzystywanym do jej ekspozycji są tablice reklamowe.

reklama
Spis treściWydania archiwalne