bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 035 :: Italian Fashion zdobywa kolejne wyróżnienie

Italian Fashion zdobywa kolejne wyróżnienie (2188)

Producent bielizny z podwarszawskiej Zielonki firma Italian Fashion została wyróżniona spośród polskich producentów bielizny prestiżowym odznaczeniem Jakość Roku 2006. Program powstał z inicjatywy redakcji Biznes Raportu. Do udziału w nim zaproszono Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. – najstarszą polską jednostkę badawczą zajmującą się jakością.
Program Jakość Roku 2006 ma na celu wyłonienie firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości. Zwraca on uwagę na podstawowe wyznaczniki nowoczesnego przedsiębiorstwa? wysokie standardy produkcyjnie i usługowe oraz ich uwzględnienie w misji firmy. Ogromne znaczenie ma też etyczne podejście do biznesu oraz zaangażowanie załogi we wdrażanie projakościowego sposobu myślenia i działania. Kolejnym kryterium oceny są wdrożone w przedsiębiorstwie systemy jakości np. ISO.

reklama

Firma Italian Fashion powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy, od początku istnienia zajmuje się produkcją bielizny osobistej nocnej i dziennej; damskiej, męskiej i dziecięcej, a także odzieży.
Mocnymi stronami Italian Fashion jest styl i jakość. Styl interpretuje i realizuje wysoką kulturę ubioru, natomiast jakość wywodzi się z procesu produkcji, który splata wyrafinowane technologie ze wspaniałym rękodziełem.
Wyroby dostępne są sklepach bieliźniarskich na terenie całego kraju a marka Italian Fashion osiąga z roku na rok mocniejszą pozycję na rynku.

reklama
Spis treściWydania archiwalne