bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 036 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Nowe niższe ceny reklam

Prezentujemy kolejne wydanie Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo. Nasi stali czytelnicy na pewno już po chwili zauważyli duże zmiany w wyglądzie serwisu internetowego. Zdecydowaliśmy się bowiem na jego odświeżenie i rozbudowanie. Mamy nadzieję, że przyjęte przez nas rozwiązania przypadną Państwu do gustu, a nawigowanie po artykułach, tak jak poprzednio będzie niezwykle proste.

Bielizna korygująca Mitex w jeszcze większym wyborze

Łódzki producent bielizny ciążowej i korygującej firma Mitex kończy etap rozruchu nowego zakładu produkcyjnego. Po ponad dziesięcioletniej obecności w centrum Łodzi firma zdecydowała się przenieść zakład produkcyjny oraz część biurową poza granice miasta do miejscowości Konstantynów Łódzki.

Hurtownia rajstop Raj-Pol promuje polskie skarpety

Hurtownia Rajstop Raj-Pol jedna z większych i dynamicznie rozwijających się firm branży pończoszniczej w Polsce już wkrótce stanie się liczącym dystrybutorem markowych skarpet damskich i męskich.

Bielizna Kostar teraz także na duże biusty

Białostocki producent bielizny firma Kostar kończy prace projektowe nad kolekcją jesienno-zimową. Tradycyjnie już znajdą się w niej wyroby charakteryzujące się cieplejszą kolorystyką oraz interesującymi motywami graficznymi.

Gaia zmierza w kierunku kontraktacji

Firma Gaia producent bielizny z Białegostoku przygotowuje się uruchomienia specjalnego systemu kontraktacji wyrobów. Tym samym chce zwiększyć poziom zaopatrzenia hurtowni bielizny.

reklama
Spis treściWydania archiwalne