bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 036 :: Bielizna Kostar teraz także na duże biusty

Bielizna Kostar teraz także na duże biusty (5974)

Białostocki producent bielizny firma Kostar kończy prace projektowe nad kolekcją jesienno-zimową. Tradycyjnie już znajdą się w niej wyroby charakteryzujące się cieplejszą kolorystyką oraz interesującymi motywami graficznymi. – Chcemy aby jesienno-zimowa kolekcja po prostu zachwyciła naszych obecnych i przyszłych klientów. Wniosła powiew świeżości. Z myślą o nich przygotowaliśmy modele z wyraźnymi motywami kwiatowymi i zwierzęcymi. Z naszych obserwacji wynika ponadto, że dużą popularnością cieszyć się będą także różnego rodzaju groszki i grochy – dlatego też wprowadzimy taki wzór do sprzedaży – mówi Alicja Winnicka specjalista ds. eksportu i marketingu w firmie Kostar.
Firma Kostar stara się aby wszystkie modele wchodzące w skład kolekcji dostępne były w możliwie najszerszej rozmiarówce, a biustonosze, co jest innowacją, występowały jako modele push-up (także w rozmiarach 75E, 80E, 85D) i miękkie (rozmiar miseczki od A do F).

reklama

Ten rok jest bardzo pracowity dla działu marketingu firmy Kostar. Przedsiębiorstwo zdecydowało się bowiem na całkowitą zmianę elementów identyfikacji wizualnej – do użytku zostało wprowadzone nowe logo, a produkty pakowane są obecnie w nowe kolorystycznie wysmakowane opakowania. Zmiana tych elementów jest początkiem kreowania nowego wizerunku firmy. Kostar chce być bowiem kojarzony z bielizną z wyższej półki. Realizacji tego zadania służy także polityka dystrybucyjna w obszarze sprzedaży elektronicznej. Produkty Kostar sprzedawane są tylko w jednym sklepie internetowym na podstawie podpisanej umowy na wyłączność. Tym sposobem firma kontroluje sposób ekspozycji towarów oraz ma gwarancję, że zdjęcia produktów nie pojawią się w serwisach aukcyjnych.
W obszarze tradycyjnych kanałów dystrybucji Kostar sprzedaje swoje wyroby zarówno za pośrednictwem hurtowni bielizny jak i sklepów detalicznych. – W tym roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć sposób dystrybucji naszych wyrobów. Są one dostępne w hurtowniach bielizny. W ten sposób mamy gwarancję tego, że marka będzie zauważona przez osoby zajmujące się sprzedażą detaliczną – mówi Alicja Winnicka.
Firma Kostar została założona w 1989 roku. Dziś w ofercie znajdują się biustonosze push-up. biustonosze miękkie, gorsety, koszulki, body. Produkcja odbywa się w zakładzie wyposażonym w nowoczesny park maszynowy. Surowce do produkcji bielizny: hafty, koronki sprowadzane są z Włoch, Francji i Szwajcarii. Firma zatrudnia 60 osób.
Wyroby sygnowane marką Kostar eksportowane są do wielu krajów europejskich – przede wszystkim do Niemiec, znaczna część eksportu trafia również do krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.
Poniżej prezentujemy zdjęcia kolekcji wiosna/lato 2007.

reklama
Spis treściWydania archiwalne