bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 036 :: Nowe niższe ceny reklam

Nowe niższe ceny reklam (2568)

Szanowni Państwo

Prezentujemy kolejne wydanie Magazynu hurtownia bielizny Bieliźniarstwo & Pończosznictwo. Nasi stali czytelnicy na pewno już po chwili zauważyli duże zmiany w wyglądzie serwisu hurtownia bielizny internetowego. Zdecydowaliśmy się bowiem na jego odświeżenie i rozbudowanie. Mamy nadzieję, że przyjęte przez nas rozwiązania przypadną Państwu do gustu, a nawigowanie po artykułach, tak jak poprzednio będzie niezwykle proste.
Przełom maja i czerwca był okresem dobrym dla firm z branży bieliźniarskiej. Nieco gorzej wyglądała sytuacja w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją rajstop. Tu czas dobrej koniunktury dobiegł tradycyjnie końca, hurtownia bielizny a wartość sprzedaży obniżyła się znacznie.
W tym numerze pragniemy przybliżyć Państwu sylwetki kilku firm. Niektóre z nich – tak jak chociażby białostocki Kostar goszczą na naszych łamach po raz pierwszy. O pozostałych pisaliśmy już kilkakrotnie.
Z istotnych zmian warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy zdecydowanie korzystniejszy cennik reklam i usług. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pisząc lub dzwoniąc do naszej redakcji.

hurtownia bielizny

Zapraszam do lektury
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne