bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 036 :: Producenci rajstop aktywizują sprzedaż

Producenci rajstop aktywizują sprzedaż (3660)

Wiosną tego roku polscy liczący się producenci rajstop i pończoch przeprowadzili ciekawe akcje wspomagające sprzedaż wyrobów.
Ferax – właściciel marki Gatta postanowił zachęcić klientki do wizyt w określonych dniach w swoich sklepach firmowych. Bodźcem do odwiedzin była Justyna Steczkowska – ambasadorka i “twarz” marki. Każdy, kto odwiedził salon Gatty w jednym z szesciu miast (Łódź Manufaktura, Warszawa Złote Tarasy, Bydgoszcz CH Glinki, Kielce Pasaż Świętokrzyski, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kraków Galeria Krakowska) mógł osobiście spotkać się z wybitną piosenkarką – Justyną Steczkowską oraz otrzymać jej autograf. Artystka podpisywała swój najnowszy singiel.

reklama

Wiosną pojawiła się w sprzedaży nowa kolekcja Gatta Classic. Jak zapewnia producent jest ona bardzo kobieca, elegancka i stonowana kolorystycznie. Nowością jest dodanie do tego minimalizmu akcentów romantycznych w postaci ażurowych kwiatów, motywów florystycznych i delikatnych aplikacji.
Projektanci rajstop twierdzą, że nieodwracalny powrót mody na spódnice zobowiązuje do ubrania ciekawych rajstop z wzorkiem żakardowym czy ażurowym lub legginsów najlepiej w trendowych kolorach. Od rajstop może w dużej mierze zależeć charakter stroju – modele z drobnymi wzorami kwiatowymi potrafią nadać sylwetce nieco romantyczny , urokliwy charakter. Wzory geometryczne sprawiają wrażenie bardziej dynamicznych i idealnie komponują się ze strojami o bardziej sportowym charakterze.
Dominującymi kolorami w kolekcji wiosna 2007 są barwy ziemi: szarości, khaki, beże, brązy.
Ferax właściciel marki Gatta z Justyną Steczkowską współpracuje od kliku. W tym czasie wizerunek artystki wykorzystany był już m.in. w reklamach telewizyjnych, prasowych i na billboardach. Zaangażowanie Justyny do promocji wyrobów Gatta zaowocowało trzykrotnym wzrostem sprzedaży. Ten sukces przyczynił się do rozszerzenia współpracy. Pod koniec 2005 roku do sklepów trafiła linia odzieży “Gatta by Justyna Steczkowska”. To pierwsza tego rodzaju kolekcja sygnowana nazwiskiem znanej gwiazdy w Polsce.

reklama
Spis treściWydania archiwalne