bieliźniarstwo i pończosznictwo

Więcej informacji (2978)

“Bieliźniarstwo & Pończosznictwo” to bezpłatny e-magazyn na tematy związane z bieliźniarstwem i pończosznictwem. Są one przygotowywane przez zespół redakcyjny. Informacje pozyskiwane są w trakcie spotkań, rozmów telefonicznych oraz przy wykorzystaniu czasopism i dzienników. Dostęp do zawartości serwisu www.bipm.waw.pl jest bezpłatny.

Promowanie polskich produktów
Celem serwisu www.bipm.waw.pl jest dostarczanie aktualnych branżowych informacji zarówno producentom, dystrybutorom, detalistom i finalnym klientom. Nasze łamy są otwarte dla wszystkich podmiotów działających w branży bieliźniarskiej i pończoszniczej.
Zainteresowanym firmom pragniemy umożliwić realizowanie własnych działań z zakresu marketingu i public relations. Właśnie dążenie do realizacji takich celów pozwala nam twierdzić, że jesteśmy obecnie jedynym takim serwisem w Polsce.
Nadrzędnym celem serwisu www.bipm.waw.pl jest promowanie polskich produktów i przedsiębiorstw działających w branży bieliźniarskiej i pończoszniczej. Dzięki serwisowi firmy mogą docierać do swoich klientów w sposób systematyczny i ciągły. Co jest niezwykle istotnym elementem polityki wizerunkowej.

Magazyn
E-magazyn “Bieliźniarstwo & Pończosznictwo” ukazuje się raz w miesiącu. W każdym numerze prezentowane są aktualności i wiadomości z firm związanych z branżą. Piszemy w nich także o ofertach promocyjnych oraz zdajemy relację z pokazów imprez branżowych. Tak pogrupowane informacje umożliwiają zainteresowanym zdobycie niezbędnych informacji dotyczących branży.

Subskrypcja
Zamówienie e-magazynu “Bieliźniarstwo & Pończosznictwo” jest bezpłatne dla wszystkich i bardzo proste: wystarczy podać swój adres e-mailowy. Bezpłatną prenumeratę można zamówić na stronie głównej serwisu.

Skontaktuj się z nami

Na państwa telefony czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.

tel. (0) 604 62 77 66
info@scriptor.com.pl

reklama
Informacje o magazynie bipm