bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bellissima i Soyelle zapraszają na szkolenie

10.09.2007 14:02 (1278)

Bellissima, dystrybutor brytyjskiej marki Panache specjalizującej się w rozmiarach do miseczki K oraz Status Polska, dystrybutor Soyelle, francuskiego producenta wysokiej klasy akcesorii bieliźnianych przygotowują spotkanie szkoleniowe pt. “Perfekcyjne Dopasowanie”.
Odbędzie się ono 13 października br. w warszawskim hotelu Gromada II przy ul. 17 Stycznia 32 i jak zapowiadają organizatorzy będzie częścią całego cyklu.
Październikowe szkolenie przeznaczone jest dla personelu sklepów z bielizną oraz dla klientow prywatnych zajmujący się tematyką doboru właściwego rozmiaru biustonosza. Inauguracyjne rozpoczęcie cyklu szkoleń odbędzie się na seminarium zatytuowanym “Perfekcyjne Dopasowanie”, które poświęcone będzie tematyce doboru właściwego rozmiaru biustonosza oraz dodatków bieliźnianych.

reklama

Jak wskazują wyniki badań i obserwacje właścicieli sklepów z bielizną blisko 80% kobiet w Polsce nie zna swojego własciwego rozmiaru biustonosza. Większość kupuje za duży obwód pod biustem i za małą miseczkę. Sprzedawanie takich biustonoszy nie zapewnia sklepom stałych nabywców, a jedynie zniechęca rozczarowane klientki. Jednakże dzięki umiejętności właściwego doboru rozmiaru i posiadania szerokiej rozmiarówki sklepy i salony z bielizną mogą poprawić swoją konkurencyjność i zdobyć grono lojalnych klientów.
Na spotkaniu zaprezentowane i wyjaśnione zostaną odpowiednie techniki doboru rozmiaru. Wskazane będą typowe błędy oraz sposoby ich unikania. W specjalnie stworzonych przymierzalniach uczestniczki seminarium będą miały szansę być indywidualnie zmierzone. Organizatorzy zapewniają, że obsługujące szkolenie konsultanki reprezentujące firmę Bellissima dysponują szeroką wiedzą w zakresie dopasowania rozmiarów i wyposażone będą w rozmiarówkę 60-90cm pod biustem w miseczkach od AA-K.
Na spotkaniu odbędzie się również pokaz najnowszej kolekcji bielizny marki Panache dostępnej w rozmiarach do miseczek K. Pokazana zostanie ładna, seksowna bielizna, które dostępna jest także w dużych rozmiarach.
Marka Soyelle dopełni prezentację przedstawiając swoją linię ekskluzywnych akcesorii do bielizny. W jej skład wchodzą praktyczne, eleganckie i innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej kobiety, m.in. łagodne dla rąk proszki do prania bielizny, bieliźniane zestawy podróżne, dodatki do biustonoszy, woreczki do prania bielizny, saszetki zapachowe, wody zapachowe, odplamiacze.
Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 055 272 60 40. Bezpłatne zaproszenia zostaną przesłane do każdego zainteresowanego sklepu. Uwaga – liczba miejsc ograniczona.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne