bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bellissima: Perfekcyjne Dopasowanie - film z pokazu bielizny Panache

25.10.2007 18:50 (5196)

W związku z ogromnym zainteresowaniem jakie wywołał opublikowany w zeszłym tygodniu reportaż z seminarium Perfekcyjne Dopasowanie – zdecydowaliśmy się udostępnić naszym czytelnikom materiał filmowy zarejestrowany w trakcie tej niezwykle ciekawej imprezy. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia właścicielki firmy Bellissima oraz zapoznania się z propozycjami Panache na najbliższy sezon.

reklama

Seminarium Perfekcyjne Dopasowanie spotkało się z bardzo szerokim zainteresowaniem. W imprezie zorganizowanej w połowie października w warszawskim hotelu Gromada uczestniczyło ponad 100 osób. Każda z Pań, która odwiedziła seminarium mogła pod okiem konsultantki firmy Bellissima dobrać właściwy dla siebie rozmiar biustonosza. Organizatorzy zadbali o właściwe wyposażenie sali konferencyjnej, w której odbywało się seminarium. Mierzenie biustonoszy odbywało się w estetycznych przymierzalniach, a uczestniczki mogły wybierać spośród niezwykle szerokiej oferty bielizny firmy Panache.
Po części szkoleniowej goście firmy Bellissima wysłuchali, krótkiego omówienia kolekcji bielizny produkowanej przez firmę Panache. W rolę prezentera wcieliła się właścicielka firmy Bellissima – Izabela Prońska-Sakutova, która zwróciła uwagę na to, że bielizna marki Panache produkowana jest z myślą o wszystkich kobietach. Większość modeli występuje więc w rozmiarówce od 60-90cm pod biustem w miseczkach od AA-K. Tylko tak szeroki wybór rozmiarów pozwala każdej kobiecie perfekcyjnie dopasować rozmiar biustonosza.
Po krótkim wystąpieniu uczestnicy seminarium zostali zaproszeni na wyjątkowy pokaz bielizny Panache. Wyjątkowy, ponieważ w rolę modelek wcieliły się prawdziwe kobiety, nie modelki, noszące rozmiar 70E. Bellissima zdecydowała się na taki właśnie pokaz, aby wydobyć piękno bielizny Panache, która przeznaczona jest głównie dla kobiet w rozmiarach miseczek D-K. Ponadto Bellissima chciała udowodnić, że dobrze dobrane, 70E jest tak naprawdę przeciętną wielkością widzianą na co dzień na polskich ulicach.
Poniżej prezentujemy zdjęcia modeli, które zostały zaprezentowane w trakcie pokazu.

t-shirt anastasia antoinette bandeau antoinette basque aragon 135 carousel casablanca ccoquette chantilly balconet chantilly plunge eliza emerald fiesta balconet inside fiesta camy flirt black balconnet flirt pink balconnet flirt pink t-shirt harmony petrol inferno black jade tango plunge jewel perla basque perla strapless bra polka porcelain bra porcelain camy porcelain celine porcelain strapless bra regency spc occ strapless tango ii black t-shirt strapless venus thongbody venus basque venus bra brief venus strapless

Ostatnią częścią seminarium, było wystąpienie przedstawicielki “Stanikomanii” blogu dedykowanego bieliźnie dla większych rozmiarów biustu oraz forum “Lobby Biuściastych”, które przekonywały, że rozmiary powyżej miseczki G istnieją i przy właściwie dobranym rozmiarze nie są wyjątkiem.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne