bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bielizna firmy Kostar: pierwsze modele z kolekcji jesiennej już w sprzedaży

19.09.2007 19:26 (2416)

Białostocki producent bielizny damskiej – firma Kostar jako jedna z pierwszych polskich firm bieliźniarskich wprowadza do sprzedaży pierwsze modele z kolekcji jesień-zima 2007. Jako pierwszy dostępny jest model 006 i 007 wraz figami lub stringami. Kolejne modele będą pojawiać się systematycznie.
Jesienno-zimowa kolekcja bielizny firmy Kostar tradycyjnie już charakteryzuje się cieplejszą kolorystyką oraz interesującymi motywami graficznymi. Należy tu wymienić np. modele z wyraźnymi motywami kwiatowymi i zwierzęcymi, groszki i grochy.
Dużą nowością jest także to, że nowe modele bielizny firmy Kostar począwszy od kolekcji jesień-zima 2007 pakowane są w większe pudełka, które lepiej chronią produkt przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz zagnieceniami.

reklama

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami znaczna część bielizny firmy Kostar wchodzącej w skaład tej kolekcji dostępna jest w szerokiej rozmiarówce. Biustonosze występują jako modele push-up (także w rozmiarach 75E, 80E, 85D) oraz miękkie (rozmiar miseczki od A do F). Ta informacja na pewno zainteresuje klientki, które poszukują biustonoszy na duże biusty.
Jak już informowaliśmy w tym roku Kostar zdecydowanie odświeżył swój wizerunek. Wprowadził nowe logo oraz spopularyzował nowy wzór opakowania.
Firma Kostar została założona w 1989 roku. Dziś w ofercie znajdują się biustonosze push-up. biustonosze miękkie, gorsety, koszulki, body. Produkcja odbywa się w zakładzie wyposażonym w nowoczesny park maszynowy. Surowce do produkcji bielizny: hafty, koronki sprowadzane są z Włoch, Francji i Szwajcarii. Firma zatrudnia 60 osób.
Wyroby sygnowane marką Kostar eksportowane są do wielu krajów europejskich – przede wszystkim do Niemiec, znaczna część eksportu trafia również do krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.
Poniżej prezentujemy zdjęcia kolekcji jesień/zima 2007.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne