bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bielizna Gaia produktem najwyższej jakości

12.11.2007 17:19 (1211)

Białostocki producent bielizny firma Gaia otrzymał wyróżnienie Kapituły Konkursu Forum Jakości Quality International 2007 z jednoczesnym prawem posługiwania się elitarnym znakiem jakości QI przez okres 12 miesięcy od oficjalnego ogłoszenia wyników.
Oficjalne wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w czasie uroczystej Gali Finałowej 22 listopada w Krakowie.
Konkurs Forum Quality International to przedsięwzięcie skierowane do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości wobec produktu, usługi czy systemu zarządzania, mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym światowym poziomie.

Quality International forum jakości 2007 - Gaia

Organizatorem Konkursu Forum Jakości Quality International jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Gazety Prawnej. Patronat nad Forum Jakości 2007sprawują Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Warunkiem uzyskania Znaku QI było:

 • złożenie wniosku wraz z podpisaną deklaracją zgody na warunki uczestnictwa w Konkursie;
 • załączenie wszelkich posiadanych certyfikatów, dyplomów i innych dokumentów poświadczających walory jakościowe, estetyczne, ekologiczne zgłaszanego produktu, usługi lub organizacji zarządzania, materiałów reklamowych, instrukcji obsługi;
 • złożenie wypełnionego formularza samooceny.

reklama

Finalistów wyłoniono na podstawie oficjalnych danych i opinii powołanych ekspertów, będących przedstawicielami organizacji biznesowych i gospodarczych, laboratoriów badawczych, instytucji certyfikujących oraz urzędów, adekwatnych do dokonań Uczestników. Najważniejszymi kryteriami oceny jakości produktów i usług były:

 1. wysoka jakość potwierdzona badaniami kompetentnych instytucji;
 2. stan wdrożenia systemów zarządzania jakością;
 3. poświadczone nagrody, wyróżnienia, medale;
 4. niepowtarzalne właściwości użytkowe i estetyczne wyrobów oraz jakość usług;
 5. wysoki stopień konkurencyjności;
 6. nowoczesność zastosowanych rozwiązań;
 7. sprawna organizacja systemu usług posprzedażowych;
 8. czytelność informacji;
 9. przyjazność dla środowiska;
 10. bezpieczeństwo użytkownika – konsumenta;
 11. wyjątkowość geograficzna występowania.

Obecnie oferta firmy Gaia to dwie kolekcje: Gaia Intimo oraz Gaia Classic. Gaia Intimo to bielizna zaprojektowana dla kobiet odważnych, eleganckich, podążających za najnowszymi trendami w modzie. Gwarantuje klientkom pełen komfort użytkowania oraz podkreśla kobiecość. Wykorzystanie przy produkcji tej kolekcji niepowtarzalnych haftów i koronek oraz oryginalnych, delikatnych dzianin pozwoliło stworzyć modele będące ozdobą asortymentu każdego sklepu. Druga z wymienionych kolekcji, Gaia Classic, to biustonosze stworzone z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo.
Firma Gaia powstała w 1998 roku. Wszystkie modele produkowanej obecnie bielizny powstają w firmowym studiu projektowym. Proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem informatycznym bazującym na najnowszej klasy programach komputerowych. W procesie produkcji wykorzystywane są surowce uznanych w świecie producentów m.in. z Włoch, Francji, Hiszpanii.
Firma Gaia od początku swego istnienia stawia na promocję swoich wyrobów poprzez udział w targach, reklamę w prasie, katalogi firmowe, prezentacje w miejscach sprzedaży bielizny, szkolenia, estetykę opakowań. Dystrybucja wyrobów odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami bielizny na terenie całej Polski oraz partnerami zagranicznymi.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne