bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bielizna męska Sloggi teraz z domieszką srebra

14.11.2007 15:26 (1688)

Okres przed świętami Bożego Narodzenia skłania producentów bielizny do wprowadzania na rynek bardzo ciekawych propozycji – które znakomicie nadają się na prezent. Podobnie jak w latach ubiegłych taki kierunek działania wybrał Triumph a dokładniej należąca do niego marka Sloggi. Dostępna na rynku oferta bielizny męskiej została powiększona o linię bielizny Silver, która jest sygnowana znakiem Sloggi.
Jak zapewnia producent w nowej kolekcji bielizny męskiej Silver Sloggi mężczyźni mogą poczuć się świeżo i dobrze ubrani przez cały dzień. Taki efekt osiągnięto za sprawą połączenia naturalnej bawełny z jonami srebra.
Dzięki zastosowaniu antybakteryjnego włókna – mężczyzna czuje się świeżo przez cały dzień. Dzianiny są klinicznie i dermatologicznie testowane, a badania wykazują, że jakość i czarny kolor pozostają bez zmian nawet po wielu praniach.
Nowe produkty dostępne są w sklepach oznaczonych logo Triumph na terenie całego kraju.

reklama

Męskie szorty sloggi Silver
Seksowne szorty o atrakcyjnym designie, charakteryzują się sportowym stylem, ozdobą jest metalowy emblemat z logiem sloggi. Wyjątkowość dzianiny polega na tym, iż zachowuje ona świeżość dzięki połączeniu naturalnej bawełny z czystym srebrem.
Sloggi men SILVER short 59,90

Sloggi Silver SHI

Męska koszulka w serek i majtki sloggi Silver
Koszulka w serek jest ostatnio bardzo modna i podkreśla sportowy styl. Do kompletu można dobrać slipy. Również w tym zestawie istotnym elementem jest kombinacja bawełny oraz jonów srebra, która jest gwarancją świeżości.
Sloggi men SILVER midi 29,90
Sloggi men SILVER SH V-Neck 99,90

Sloggi Silver SHO

Marka Sloggi została wprowadzona na rynek w 1979r. i od tego czasu sprzedanych zostało więcej niż miliard sloggów. Dzisiaj ta bielizna jest kosmopolityczna, posiada przyjazne kolory, motywy sportowe i humorystyczne. Marka przedstawia nowe modele na każdy sezon, łącząc panujące trendy z materiałami najwyższej jakości, zapewniając wysoki komfort noszenia.
Sloggi jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Europie. Od Północy po Sycylię, od Lizbony po Rodos, niezwykły błękit sloggi można znaleźć w 50 krajach, w 30 000 punktach sprzedaży, która sięga 70 milionów sztuk rocznie.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne