bieliźniarstwo i pończosznictwo

Bielizna Venus teraz nie tylko na duże biusty

17.10.2007 15:03 (3416)

Firma Venus białostocki producent bielizny damskiej kończy prace nad nowym jesienno-zimowym katalogiem prezentującym nowe modele bielizny. Trafią one do sprzedaży w najbliższych tygodniach.
Nowa kolekcja firmy Venus jest utrzymana w oryginalnej stylistyce. Modele są niepowtarzalne i utrzymane w modnej kolorystyce. Producent nie zapomniał także o biustonoszach, których ozdobą są modne w tym sezonie grochy oraz cieniutkie kreseczki. Dopełnieniem jesienno-zimowej kolekcji bielizny firmy Venus są seksowne koszulki, które sprzedawane są w komplecie z szortami.

reklama

Godny uwagi jest także katalog, produktów który już lada dzień trafi do druku. Firma Venus zdecydowała się bowiem przeprowadzić sesję fotograficzną w cukierni. Elementem przewijającym się przez znaczną część fotografii są smakowite ciastka i ciasteczka. Takie połączenie – seksownej i modnej bielizny z kuszącymi słodkościami dobrze ze sobą współgra i pozytywnie nastraja do zakupów.
Na marginesie można dodać, że poprzedni katalog bielizny firmy Venus (wiosna-lato 2007) zawierał fotografie wykonane w nastrojowym i luksusowym pubie. Poprzedni katalog był jednym z ciekawszych – przynajmniej tak ocenili go klienci sklepów z bielizną. Jesienno-zimowa propozycja firmy Venus ma szanse powtórzyć ten sukces.
Producent bielizny firma Venus dostarcza bieliznę adresowaną do kobiet łączących elegancję i oryginalność. Jesienno-zimowe propozycje to przede wszystkim bielizna odpowiadająca najnowszym trendom mody.
Wyroby firmy Venus charakteryzują się wysoką jakością, a sprzedawane są za przystępną cenę.
W tym roku firma Venus zdecydowała się na dalsze rozszerzenie swojej oferty produktowej i wprowadziła do sprzedaży kolejne modele biustonoszy z miseczkami A B C D. Do tej pory Venus znana była na rynku przede wszystkim ze kolekcji przygotowywanych na duże biusty. Teraz oferta firmy będzie bardziej uniwersalna. To zdaniem właścicieli firmy ma zwiększyć sprzedaż.
Bielizna firmy Venus dystrybuowana jest za pośrednictwem hurtowni bielizny. Na Mazowszu właściciele sklepów z bielizną mogą ją kupić w hurtowni bielizny Partner (Mazowieckie Hurtowe Centrum Bieliźniarstwa & Pończosznictwa).
Poniżej jako jedni z pierwszych prezentujemy zdjęcia najnowszej kolekcji bielizny firmy Venus.

Venus, merci soft Venus, toffee push-up Venus, charlotte gorset Venus, charlotte push-up Venus, vanilla push-up Venus, vanilla soft Venus, amaretti soft Venus, poppy koszulka Venus, poppy push-up Venus, candy push-up Venus, koszulka Venus, lolly push-up Venus, coffee Venus, lemon push-up Venus, tiramisu gorset Venus, tiramisu push-up Venus, caramel soft Venus, maggie Venus, mary Venus, nancy Venus, nancyb Venus, rita Venus, coco Venus, kate Venus, sally Venus, sally Venus, sissy Venus, fiona Venus, betsy Venus, casey Venus, brandy Venus, brandy Venus, lilly Venus, lucy Venus, lucy Venus, sara Venus bielizna Venus bielizna
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne