bieliźniarstwo i pończosznictwo

Biustonosz bezszwowy Hanna Style konkurencją dla Triumpha

04.10.2007 17:54 (6692)

W ciągu najbliższych miesięcy, a na pewno przed końcem tego roku do producent bielizny bezszwowej firma Hanna Style wprowadzi do sprzedaży unikalny biustonosz bezszwowy. Charakteryzować się on będzie prawdziwą bezszwowością – tzn. miejsca w których zastosowana będzie nić – ograniczono do absolutnego minimum. Szew wystąpi w miejscach mocowania haftek oraz ramiączek.

Nowy biustonosz bezszwowy Hanny Style produkowany będzię na specjalnej linii produkcyjnej. Do jego wyprodukowania wykorzystana będzie specjalna wytłaczarka, która formuje materiał pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki temu biustonosz jest znakomicie wyprofilowany, elementy konstrukcyjne zatopione są w materiale. Wszystko to, plus znakomita jakość materiałów, daje w efekcie unikalny na rynku polskim produkt.

reklama

Producent zapowiada, że nowy biustonosz bezszwowy będzie także konkurencyjny cenowo. Na polskim rynku podobne produkty (prawdziwie bezszwowe biustonosze) sprzedaje Triumph. Ich cena detaliczna to ok. 130 zł. Hanna Style chce aby jej biustonosz w detalu kosztował ok 60-80 zł. To spora różnica.
W pierwszej kolejności nowy biustonosz bezszwowy Hanna Style pojawi się na rynku w najpopularniejszych rozmiarach – 75 BC i 80 BC w kolorze beżowym. Producent jednak nie wyklucza rozszerzenia rozmiarówki oraz wyboru kolorystyki.
W sezonie jesienno-zimowym firma Hanna Style chce także wprowadzić na rynek nowe modele klasycznych biustonoszy miękkich przeznaczonych na duże biusty. Ich prototypy zostały zaprezentowane hurtowniom bielizny, z którymi współpracuje producent bielizny z miejscowości Komorniki (woj. wielkopolskie). Propozycje spotkały się z przychylnymi opiniami pracowników hurtowni bielizny.
Nowe propozycje Hanna Styl pokazują, że firma zamierza sukcesywnie rozszerzać całą ofertę produktową i oprócz bielizny bezszwowej oferować także tradycyjną bieliznę damską (biustonosze tradycyjne i na duże biusty oraz duży wybór majtek).
Firma Hanna Style powstała w 1989 roku, początkowo specjalizowała się w produkcji bielizny klasycznej oraz strojów kąpielowych. Z biegiem czasu w 2000 roku, po unowocześnieniu parku maszynowego Hanna Style postawiła na produkcję bielizny specjalistycznej – bezszwowej. Na tym polu osiągnęła duży sukces, czego potwierdzeniem jest znajomość marki wśród konsumentów oraz fakt że Hanna Styl wykonuje także zlecenia z zakresu bielizny bezszwowej dla liczących się polskich i zagranicznych producentów bielizny. Ukoronowaniem osiągnięć z zakresu jakości było uzyskanie w 2005 roku Międzynarodowego Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.
Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia modeli bielizny sygnowanych marką Hanna Style a pochodzących z katalogu produktowego wiosna-lato 2007.

Bielizna bezszwowa Ten typ bielizny naturalnie dopasowuje się do sylwetki. Komfortowo ją modeluje i tym samym zapewnia dobre samopoczucie. Nieodzowną cechą bielizny bezszwowej jest jej funkcjonalność oraz wygoda noszenia.
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne