bieliźniarstwo i pończosznictwo

Dlaczego warto uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Bielizny 2008 w Paryżu

29.11.2007 22:45 (1204)

Jak już informowaliśmy wczoraj – pod koniec stycznia 2008 roku w Paryżu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Bielizny oraz Tkanin i Akcesoriów Bieliźnianych. Tradycyjnie już organizatorzy zapowiadają wiele branżowych atrakcji.
W śród nich na specjalną uwagę zasługują:
Pokazy trendów: Pleasures and Craft – pragnienie wzbogacenia codzienności fantazją, Bio Creations – świadomość ekologiczna staje się inspiracją dla mody, Neo Futurista – seksowne, ultranowoczesne kreacje sportowe, inspirowane światem miejskim, Tendances Homme – eksplozja inspiracji i ekspresji.

reklama

Ultra Lingerie: 60 prototypów, wynik wspólnej pracy projektantów i producentów tkanin zaprezentuje się publiczności złożonej z 850 osób w czwartek 24 stycznia o godz. 19.00. Tematem przewodnim będzie ultra nowoczesność. Pokaz będzie próbą zrozumienia, w jaki sposób pojęcie nowoczesności ujawnia się w pragnieniach, upodobaniach i stylach życia.
Konferencje: dzielenie się wiedzą i wymiana informacji
W ciągu czterech dni trwania targów odbędą się liczne konferencje, mające na celu wspieranie profesjonalistów w odnoszeniu sukcesów w ich działalności. Konferencje, prowadzone przez specjalistów z branży, poświęcone będą nowym możliwościom sprzedaży, najnowszym koncepcjom marketingowym, nowościom dotyczącym rozwoju sektora ze szczególnym uwzględnieniem znanych marek, firm zagranicznych, zrównoważonego rozwoju i trendów w modzie.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne