bieliźniarstwo i pończosznictwo

Duży biust pod mundurem to większe morale

25.09.2007 14:17 (1117)

Jak podała Polska Agencja Prasowa – Królewska Marynarka Wojenna Australii zdecydowała się ufundować służącym w niej kobietom zabiegi powiększające biust. Programem objęto tylko te panie, którym posiadanie małego biustu odbierało pewność siebie. Wedle zapewnień australijskiego ministerstwa obrony operacje wykonywano jedynie ze względów psychologicznych.

reklama

Przedstawiciele australijskich sił zbrojnych nie podali do publicznej wiadomości, ilu paniom armia zafundowała nowy biust. Jednak jak udało się dowiedzieć lokalnej prasie – chirurg plastyczny z Sydney potwierdził, że powiększył biust dwóm kobietom z marynarki w wieku 25 i 32 lat, każdej za ponad 8 tys. dolarów. Żadnej z tych operacji nie przeprowadził ze wskazań medycznych. Tavakoli dodał, że wie też o innych kobietach, które przeszły taki zabieg na koszt armii.
Informacja o specyficznej formie dbałości o morale żeńskiej części australijskiej armii wywołała polityczną burzę. Opozycja nie uznała bowiem argumentów ministerstwa obrony i stwierdziła, że podatnicy nie powinni płacić za operacje powiększające biust.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne