bieliźniarstwo i pończosznictwo

Gatta Active zaprasza do konkursu

09.11.2007 15:50 (1938)

Jeszcze tylko przez tydzień można nadsyłać propozycje hasła reklamowego, które mogłoby przyświecać wiosennej kolekcji Gatta Active w 2008 roku. Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony odtwarzaczem Creative mp3 i spodniami Mp3 system. Organizator konkursu przewidział także nagrody dodatkowe. Otrzymają je autorzy pozostałych dziesięciu najciekawszych haseł i sloganów reklamowych.
Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stronę internetową marki Gatta Active i wypełnić zamieszczony tam formularz. Można to zrobić jeszcze tylko przez kilka dni to znaczy do 15 listopada br.
Odzież sportowa Gatta Active zagościła w rodzinie marek Gatta w 2005 roku. Gatta Active to odzież dla osób dbających o zdrowie, dobre samopoczucie i modny wygląd. Wykonana jest ze specjalnych włókien, idealnie modeluje ciało, jest higieniczna i elastyczna.

reklama

Bielizna Gatta Active świetnie nadaje się do uprawiania areobicu, joggingu, ćwiczeń na siłowni, i innych form sportu. Bielizna Gatta Active zaprojektowana jest zgodnie z dominującymi trendami i stanowi jednocześnie najmodniejszy akcent codziennego stroju.
Firma Ferax właściciel marki Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku. Lata intensywnego rozwoju i inwestycji w nowoczesny park maszynowy zaowocowały zdobyciem pozycji lidera – obecnie firma jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.
Firma, której nadrzędnym celem jest zadowolenie klientek corocznie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Sztandarowym produktem Gatty są rajstopy Laura, które towarzyszą Polkom już od dziesięciu lat, dostępne w ponad dwudziestu kolorach.
Obecnie produkty marki Gatta to klasyczna linia dla kobiet – Gatta Classic wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwóch kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej.
Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było w 2004 roku rozszerzenie produkcji o bieliznę i odzież bezszwową. Kolekcja Gatta Bodywear stworzona została z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i wykonana z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych. Silne działania inwestycyjne dały firmie możliwość wejścia na rynek produktów bawełnianych. Dziś pod marką Gatta Cottoline dostępne są także dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki.
W Polsce produkty marki Gatta dostępne są w kilkudziesięciu salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Rajstopy i inne produkty sygnowane marką Gatta z coraz większym powodzeniem sprzedawane są w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia, czy Australia.

Bluzka Yoga - wykonana z mikrofibry bez bocznych szwów w poziome pasy. Użyte do jej produkcji surowce zawierające jony srebra powstrzymujące rozwijanie się bakterii oraz utrzymującą biologiczną równowagę skóry. Koszulka Vest Yoga wykonana z mikrofibry bez bocznych szwów. Wzór-poziome pasy. Welurowa bluza z kapturem oraz krótkim rękawem, wykończonym mankietem.Na przodzie bluzy kieszonki podkreślające sportowy charakter stroju. Lewy rękaw zdobiony dyskretnym logo GA z kryształków Svarowskiego. Welurowe spodnie zdobione marszczoną kieszonką, idealny komplet z bluzą ABK 02. Koszulka sportowa Shirt Cross, wykonana z miękkiej elastycznej mikrofibry, bezszwowa. Koszulka sportowa GA Vest wykonana z delikatnej, elastycznej mikrofibry. Koszulka sportowa T-shirt BeBe GA z krótkim rękawem, wykonana z mikrofibry. Logo Gatta Active wysadzone cekinkami na przodzie koszulki.
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne