bieliźniarstwo i pończosznictwo

Gatta na lato

17.07.2009 01:59 (2093)

Lato – czas słońca, upalnych dni, opalenizny… Wkładamy cienkie, przewiewne sukienki, bluzeczki na ramiączkach. Cieszymy się słońcem i ciepłem. Jednak nie zawsze mamy możliwość całkowitej swobody stroju. Formalne okazje lub czasami nawet chłodniejszy wieczór dopominają się o delikatne zakrycie nóg. Spokojnie – delikatne rajstopy i pończochy potrafią być idealnym uzupełnieniem letnich kreacji.

reklama

Latem wybieramy cienkie i przewiewne materiały, aby pozwolić naszej skórze oddychać. W gorące dni – wiadomo – nogi najlepiej wyglądają w opaleniźnie, ale ubraniowy bon ton ma swoje zasady. Praca w biurze, w urzędzie, formalne okazje, eleganckie spotkania – wymagają odpowiedniego stroju, w tym także rajstop. Wszystkim paniom przed którymi są takie okazje Gatta dedykuje swoją specjalną linię produktów na lato.

Rajstopy i pończochy Gatta o grubości 8 DEN to produkty specjalnie na letnie dni. Delikatne, cieniutkie jak mgiełka i lekkie włókna zawierają jedwab poliamidowy, który charakteryzuje się bardzo małą siłą ściągającą. Dzięki temu rajstopy i pończochy nie opinają naszych nóg i pozwalają skórze oddychać. Ponadto, ich delikatny odcień podkreśli opaleniznę nóg.

Wieczorową porą natomiast świetnie sprawdzą się kabaretki, które zawsze dodają seksapilu i elegancji. A elegancja to często kwestia szczegółów. Skarpetka-kabaretka bardzo dobrze skomponuje się ze spodniami i butami na wysokim obcasie z zakrytymi palcami, a ponadto pozwoli stopom oddychać. Warto również pamiętać o szerokim wyborze odcieni kabaretek: czerniach, beżach, brązach, odcieniach cappuccino, a także żywych kolorach, które mogą być bardzo ciekawym uzupełnieniem letnich, barwnych sukienek.

Lato to z pewnością czas eksponowania ciała – cieszymy się słońcem i odważnymi strojami. Ale warto nie zapominać również o zasadach elegancji, które przecież stworzone są, aby podkreślać nasze piękno i klasę. W letniej garsonce, eleganckiej lnianej sukience, uzupełnionej cieniutkimi rajstopami możemy poczuć powiew lata, nawet w czasie najbardziej oficjalnych okazji.

Gatta 8 den na lato Gatta Rajstopa na lato gatta podkol kabaretka na lato gatta ponczochy na lato 8den gatta rajst kabaretka na lato
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne