bieliźniarstwo i pończosznictwo

Gatta wprowadza na rynek bieliznę termoaktywną

12.09.2007 18:51 (1233)

Jeden z większych polskich producentów rajstop – firma Ferax, właściciel marki Gatta zdecydował się na rozszerzenie oferty. Z myślą o miłośnikach sportów zimowych zamierza wprowadzić do sprzedaży bieliznę termoaktywną Gatta Active.
Bielizna termoaktywna stanowi ostatnią, najbliższą ciału warstwę. To ona odbiera ciepłotę ciała i odprowadza ją do kolejnej warstwy ubrania. Bielizna osusza skórę, przy jednoczesnym wchłanianiu wilgoci na poziomie nie wyższym niż 1%. Organizm jest zabezpieczony przed zimnem, a jednocześnie chroniony przed przegrzaniem, co zapewnia wyjątkowy komfort podczas ruchu.
Gatta Active to propozycja znanego producenta bielizny i rajstop dla aktywnych kobiet. Kolekcja obejmuje odzież do uprawiania aerobiku, joggingu, ćwiczeń na siłowni i innych form sportu. Kolekcja utrzymana jest w ciemnych, tradycyjnych kolorach z akcentami czerwieni, pomarańczu i bieli.

reklama

Seria Gatta Active to odzież i bielizna dla osób aktywnych, dbających o zdrowie i modny wygląd. Jest wykonana ze specjalnych włókien, higieniczna i elastyczna, idealnie dopasowuje się do ciała, tak by uprawianie sportu było jak najbardziej wygodne. Sprawdzą się też poza fitness klubem, jako sportowy element codziennego stroju.
W skład kolekcji wchodzą: bluzy, spodnie, koszulki i kamizelki z kapturem. W ofercie Gatta znajdziemy też wygodną, bezszwową bieliznę, znakomicie nadającą się do uprawiania fitness.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne