bieliźniarstwo i pończosznictwo

Gattę Thermoactive znajdziesz na wyspach!

24.11.2010 07:20 (2682)

Gatta Thermoactive – dbając o komfort tych, którzy aktywnie spędzają wolny czas – wprowadziła do oferty nową kolekcję bielizny termoaktywnej. Od października do grudnia w dziesięciu galeriach handlowych kolekcja będzie wyeksponowana na indywidualnych stoiskach tzw. wyspach.

Gatta Thermoactive - wyspa 1

„Gatta Thermoactive jest nowością w ofercie salonów Gatta oraz w naszym sklepie internetowym. Dodatkowa ekspozycja na tzw. wyspach umożliwia klientom lepsze zapoznanie się z kolekcją. Ponadto, wyspecjalizowana obsługa stoisk pomoże wybrać najlepszy produkt. Bielizna termoaktywna to zaawansowana technologicznie kolekcja dla wszystkich, którzy żyją aktywnie” – powiedziała Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Active.
Nowe stoiska Gatty Thermoactive będą zlokalizowane w następujących centrach handlowych: Warszawa (CH Reduta, CH Targówek), Łódź (Manufaktura), Bytom (CH Plejada), Toruń (Galeria Copernicus), Koszalin (CH Forum), Kraków (CH Bonarka City Center, CH Zakopianka), Wrocław (Magnolia, Pasaż Grunwaldzki).

reklama

Bielizna Gatta Thermoactive produkowana jest z bakteriostatycznej przędzy, która łączy zdolność do szybkiego odprowadzania wilgoci z termiczną izolacją. Kolekcja dostępna jest dla kobiet i mężczyzn, a dodatkowo zawiera elementy unisex. Produkty Gatta Thermoactive są idealne na: narty, wspinaczkę, wyprawy zimowe, snowboard, a także do uprawiania turystyki górskiej, nurkowania czy paralotniarstwa.

Bielizna termoaktywna dostępna jest w salonach Gatta w całej Polsce.

Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce – jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w 70 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Obecnie produkty marki Gatta to:

  • Gatta Collant – kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwu kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej;
  • Gatta Bodywear – kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych;
  • Gatta Cottoline – pod którą dostępne są dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
  • Gatta Active – odzież sportowa adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd;
  • Gatta Underwear for man – bielizna dla mężczyzn.
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne