bieliźniarstwo i pończosznictwo

Jesienno-zimowa kolekcja bielizny Kinga - będzie przebojem

23.10.2007 17:24 (5032)

Kinga, bieliznaNa początku października w sprzedaży pojawiły się pierwsze komplety bielizny firmy Kinga pochodzące z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Wychodząc na przeciw licznym prośbom naszych czytelników prezentujemy wszystkie modele, które w najbliższym czasie trafią do tradycyjnych i internetowych sklepów z bielizną.
W skład najnowszej kolekcji białostockiej firmy Kinga wchodzi blisko dwadzieścia nowych modeli biustonoszy. Zostały one zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi tendencjami panującymi w modzie bieliźniarskiej. Zachwycają doborem kolorystyki, dodatków oraz co istotne perfekcyjnym wykonaniem.
Kolekcja pełna jest miękkich ciepłych kolorów, które tworzą atmosferę nowoczesności. Uwagę zwracają kontrasty barw intensywnych i lekko romantycznych, zimnych, ciepłych, matowych i połyskujących. Pięknie dobra została także liczba dodatków. Nie jest ich za dużo i jednocześnie nie jest ich mało.
Nowa kolekcja firmy Kinga zachwyciła większość osób, z którymi udało nam się porozmawiać. Wszyscy jednomyślnie podkreślają dobre wyczucie projektantki i jednocześnie na pytanie czy bielizna marki Kinga może konkurować z Triumphem – odpowiadają bez zastanowienia – oczywiście!

reklama

Kinga, bieliznaFirma Kinga zadbała także o wysoką jakość materiałów wspierających sprzedaż. Kolekcję promuje nowy katalog. Zawiera on zdjęcia z sesji, która odbyła się we Włoszech. Firma zdecydowała się na przeprowadzenie sesji z dala od studia. Zdjęcia wykonano na tle typowego włoskiego krajobrazu. Wszystko to oraz właściwy dobór modelki o typowej południowej urodzie (rodowitej Włoszki) składa się na to, że zaprezentowany katalog jest oryginalny i interesujący nie tylko dla kobiet.
Poniżej prezentujemy zdjęcia wszystkich modeli bielizny, które zostały zamieszczone w katalogu firmy Kinga na sezon jesień-zima 2008.

kinga, allesandria kinga, ankona kinga, bologna kinga, firenze kinga, ilano kinga, latina kinga, milano kinga, modena kinga, napoli kinga, napoli 2 kinga, nicea kinga, palermo kinga, palmi kinga, portofino kinga, rimini kinga, salerno kinga, san salvo kinga, san salvo 2 kinga, torino kinga, torino 2 kinga, tropea kinga, valenzia kinga, venezia kinga, verona

Firma Kinga, to znany i ceniony w Polsce i poza jej granicami producent bielizny damskiej – biustonoszy, fig, gorsetów i koszulek. Firma powstała w 1994 roku po upadku białostockiej spółdzielni Wzorcowej, jednego z największych w Polsce zakładów produkujących bieliznę. Obecnie Kinga zatrudnia około 100 osób, z czego 97 proc. stanowią kobiety. To właśnie one są pomysłodawcami i projektantkami bielizny. Produkty firmy “Kinga” wzornictwem i jakością nie odbiegają od zagranicznej konkurencji. Z powodzeniem sprzedają się we Francji, Niemczech, na Ukrainie i w Rosji. Export stanowi około 50 proc. produkcji. “Kinga” dysponuje najnowocześniejszymi w branży technologiami produkcji bielizny oraz materiałami najwyższej jakości. Koronki, hafty i dzianiny wykorzystywane do produkcji bielizny sprowadzane są
Kinga, bieliznaz Francji, Włoch i Szwajcarii. Natomiast ozdobniki do bielizny pochodzą z francuskiej firmy Sera. “Kinga” jako jedyna firma bieliźniarska w Polsce wykorzystuje do produkcji koronkę ciętą laserowo, bardzo delikatną, miękką i sprężystą – cechy te sprawiają, iż biustonosze, figi i koszulki uszyte z tej koronki są wyjątkowo wygodne i przyjazne dla ciała kobiety. 90 proc. biustonoszy szytych przez białostocką “Kingę” jest typu push-up. To bardzo wygodne i ładnie modelujące piersi biustonosze. “Kinga” szyje biustonosze, figi, stringi, gorsety i koszulki w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Źródłem wiedzy o nowościach i obowiązujących kanonach są targi branżowe w Paryżu i Lyonie, na których firma jest zawsze obecna.
Od 2004 roku “Kinga” działa w oparciu o certyfikat jakości ISO 9001:2001. Firma posiada znak jakości Q. W tym roku, jak już informowaliśmy, białostocka Kinga, już drugi raz z rzędu została wyróżniony przez Przegląd Gospodarczy i Grupę Media Partner. W tym roku firma otrzymała Złoty Laur Konsumenta 2007 w kategorii polscy producenci bielizny.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne