bieliźniarstwo i pończosznictwo

Jesienny Magazyn Mody Intymnej prezentuje nowe kolekcje modnej bielizny

11.09.2007 16:03 (3452)

W tym tygodniu pojawił się na rynku nowy – jesienny numer czasopisma Magazyn Mody Intymnej. Tradycyjnie już na łamach Magazynu znaleźć można zdjęcia najnowszych produktów, które już niebawem trafią na rynek. Obok bogatej warstwy ilustracyjnej na szczególną uwagę zasługuje artykuł poświęcony nowym strategiom dystrybucji marek selektywnych w Europie. Powstał on w oparciu o badania przeprowadzone przez redakcje grupy Network Dessous (do której należy Magazyn Mody Intymnej) we Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech i w Polsce. Autorzy artykułu (niestety anonimowi) dokonują interesującego zestawienia. Porównują w nim różne formy dystrybucji wykorzystywane przez europejskie marki. Więcej znajdą Państwo w najnowszym wydaniu Magazynu Mody Intymnej.

reklama

Magazyn Mody Intymnej ukazuje się cztery razy w roku, dystrybuowany jest m.in. za pośrednictwem większych hurtowni bielizny. Najnowszy numer liczy aż 168 stron.
Jak już informowaliśmy kilka dni temu ukazał się także najnowszy numer kwartalnika Modna Bielizna. W aktualnym numerze na szczególne zainteresowanie zasługuje artykuł wywiad z czołowymi polskimi projektantkami bielizny: Moniką Galas (pracującą obecnie dla firmy Gorsenia), Joanną Sicińską (Mitex), Ewą Michalak (Ceemi, Konrad, Ava, Gorsenia, Novella) oraz Anettą Bartoszek-Witkowską.
Kwartalnik Modna Bielizna jest jednym z ważniejszych czasopism na polskim rynku bieliźniarskim i pończoszniczym. Na jego łamach odnaleźć można głównie aktualne propozycje producentów. Pismo dystrybuowane jest za pośrednictwem sklepów oraz hurtowni bieliźniarskich. Dostępne jest także w prenumeracie.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne