bieliźniarstwo i pończosznictwo

Kinga wspiera młodych projektantów bielizny

09.04.2010 23:17 (1738)


Firma Kinga we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. St.Staszica w Białymstoku organizuje II Konkurs na Młodego Projektanta Bielizny Damskiej.

Celem konkursu jest możliwość konfrontacji trendów mody w bieliźnie z wyobrażeniami plastycznymi na ten temat wynikającymi z twórczej inspiracji samej młodzieży, promocja talentów i możliwość praktycznego sprawdzenia stopnia przydatności do zawodu projektanta bielizny damskiej.

reklama

Konkurs kierujemy do osób, które chcą zostać projektantami, zarówno uczniów i absolwentów szkół odzieżowych, szkół projektowania ubiorów, jak i amatorów. Podstawowym kryterium oceny jest, bowiem oryginalność formy i treści, a także świeżość spojrzenia na modę.- mówi prezes firmy Kinga, pani Kinga Lesisz

Konkurs jest formą warsztatów, podczas których Uczestnicy zaprojektują, skroją oraz odszyją koszulkę nocną pod okiem specjalistów. Jednak zanim młodzi projektanci zostaną zakwalifikowaniu do uczestniczenia w warsztatach, muszą przejść etap kwalifikacyjny polegający na przygotowaniu 4 rysunków – modeli kompletów bielizny oraz koszulek nocnych.

Najnowsza kolekcja Kingi wiosna/lato 2010 Las Vegas your inspiration to uwodzicielskie kokardki, lśniące gładkie lub delikatne wzorzyste dzianiny, eleganckie koronki podkreślają wszystko to co sprawia by kobieta czuła się wyjątkowo i atrakcyjnie. Inspiracją do stworzenia katalogu były ciepłe, słoneczne, pustynne tereny stanu Nevada oraz znane i lubiane miejsce rozrywki – Las Vegas. Kolekcja obfituje w barwne, delikatne tkaniny, które dają poczucie luksusu i komfortu. Biustonosze typu push-up idealnie dopasowują się do kobiecych kształtów podkreślając zmysłowości i kobiecość każdej z nas. Najnowsza kolekcja kojarzy się z dalekimi podróżami, radością i słońcem.
bet-1104 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny bugsy-1114 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny casino-1152 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny desert-1144 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny fantasy-1147 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny mask-1132 Kinga wspiera młodych projektantów bielizny
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne