bieliźniarstwo i pończosznictwo

Kształtujesz rynek mody w obszarze bielizny - ten konkurs jest dla ciebie

07.10.2007 22:48 (1063)

International Young Fashion Entrepreneur of the Year 2008 (IYFEY) to konkurs zorganizowany przez British Council, mający na celu wyłonienie i motywowanie przyszłego pokolenia liderów rynku mody – także w obszarze polskiej bielizny. Do zdobycia jest nagroda pieniężna o wartości 7 500 GBP (41 tys. zł) na zrealizowanie projektu we współpracy z British Council, opartego na współpracy pomiędzy krajem zwycięzcy i Wielką Brytanią.
Osoba przystępująca do konkursu musi być w wieku od 25 do 35 lat. Aktywnie zajmować się modą. Organizatorzy wymagają też aby uczestnik konkursu był przedsiębiorczy i umiał wykazać swoje umiejętności w promowaniu mody w Polsce, w kontekście komercyjnym, publicznym.

reklama

Ważnym warunkiem jest także bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz motywacja i skonkretyzowane plany, projekty, które określą potencjał przyszłego lidera sektory mody bieliźniarskiej w Polsce
Uczestnik konkursu nie musi być praktykującym projektantem mody – wskazane jednak jest aby był aktywnym zawodowo w lokalnym sektorze mody bieliźniarskiej. Dobrze jeśli będzie związany z zawodowo z następującymi obszarami sektora mody związanej z bielizną: projektowanie i produkcja bielizny, promocja mody: pokazy bielizny, wystawy, festiwale, wydarzenia, sprzedaż detaliczna bielizny: zakup bielizny, merchandising, badania rynku bielizny, sourcing, zarządzanie łańcuchem zaopatrzeniowym (bielizna), marketing, PR, markowanie, dziennikarstwo branżowe – rynek bieliźniarski i pończoszniczy, publikacje, komunikacja, strony internetowe (bielizna rajstopy pończochy skarpety).
Zgłoszenia należy nadsyłać do 24 października br.. Po weryfikacji zgłoszeń wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy (Warszawa). Polskiego finalistę poznamy 2 listopada. Główny finał będzie miał miejsce w czasie London Fashion Week (połowa lutego przyszłego roku). Finaliści wezmą także udział w warsztatach.

Szczegółowy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej British Council www.britishcouncil.pl (Dział Konkursy) Informacje: Agnieszka Wrycza, e-mail: agnieszka.wrycza@britishcouncil.pl, tel. +48 (22) 6955923
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne