bieliźniarstwo i pończosznictwo

Livia Corsetti - sexi bielizna erotyczna w dobrej cenie

23.01.2008 20:36 (5588)

Koszaliński producent bielizny firma Livia Corsetti wprowadza do sprzedaży kolejne bardzo udane koszulki, komplety i gorsety. To już trzecia kolekcja, która trafia na polski rynek.
Livia Corsetti zajmuje się dystrybucją seksownej bielizny od ponad roku. W tym czasie udało się już koszalińskiej firmie zbudować szeroką sieć dystrybucji. W jej skład wchodzą zarówno hurtownie bielizny, jak i duża liczba sklepów internetowych.

reklama

Klienci cenią w bieliźnie produkowanej na zlecenie firmy Livia Corsetti przede wszystkim modną stylistykę, jak i jakość wykonania.
W zeszłym roku firma była w trakcie przebudowy systemu logistycznego. W związku z tym występowały chwilowe problemy z dostępnością najbardziej popularnych modeli. Teraz ma się to zmienić.
Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z nowymi propozycjami firmy Livia Corsetti.

Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna Livia Corsetti - sexi bielizna
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne