bieliźniarstwo i pończosznictwo

Majtki Sloggi: Japonia ma już swoje finalistki w konkursie!

20.10.2007 22:51 (2368)

Ponad sto Japonek zmagało się w finale krajowego konkursu marki Sloggi (Triumph) na najładniejszą pupę Japonii. Dziesięć z nich będzie reprezentowało kraj na międzynarodowym finale konkursu Sloggi na najładniejszą pupę świata. Zwyciężyła 18 letnia uczennica liceum Kaho Watanabe. Świeżo koronowana królowa wyznała, że do udziału w konkursie popchnęła ją chęć zwalczania niesprawiedliwych stereotypów na temat japońskich pup. Wielki finał odbędzie się w tym roku w Monachium (Niemcy).
Konkurs “Show me your sloggi” rozpoczął się w czerwcu tego roku. Jego celem jest relaunch marki Sloggi i zwiększenie jej popularności.

reklama

Mieszkańcy 31 krajów mogą uczestniczyć w konkursie na najzgrabniejszą pupę świata, a wyłonieni spośród internautów zwycięzcy – kobieta i mężczyzna – podpiszą kontrakt modelingowy na kolejną międzynarodową kampanię Sloggi, otrzymają premię pieniężną w wysokości 10.000 euro i ubezpieczenie pupy.
W trakcie konkursu nie obyło się bez problemów. w wyniku masowej krytyki konkursu marki Sloggi “Najzgrabniejsza pupa świata” producent bielizny przerwał kampanię reklamową w Danii, Szwecji i Norwegii. Jednak największy sprzeciw różnych organizacji konkurs wywołał w Norwegii i Szwecji, gdzie organizatorowi zarzucano szerzenie pornografii. Mimo prób załagodzenia sytuacji Sloggi zadecydował o przerwaniu promowania konkursu w tych krajach.
Marka Sloggi powstała w 1979 roku. Oznaczane miały być nią komfortowe a zarazem trwałe majtki damskie. Wkrótce okazało się, że rynek zaakceptował nową markę. Wówczas podjęto decyzję o rozszerzaniu oferty o wyroby dla mężczyzn. Stało się to w 1986 roku. Marka Sloggi Men charakteryzuje się doskonałą jakością, trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem, a także innowacyjnością i dostosowaniem do obowiązujących trendów w modzie.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne