bieliźniarstwo i pończosznictwo

Mardo i Gaia wprowadzają na rynek biustonosze: Viola, Weronika i Severine (brąz)

13.11.2007 20:26 (1520)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na początku listopada do większych hurtowni bielizny dotarły niezwykle interesujące modele biustonoszy – pochodzące z kolekcji jesienno-zimowych firm Gaia i Mardo. Pierwsze dni dystrybucji pokazały, że biustonosze Viola big i Weronika big oraz Severine (w kolorze brązowym) spotkały się z ciepłym przyjęciem właścicieli stacjonarnych salonów i sklepów z bielizną.
Biustonosz Sewerine to sprawdzony już model dostępny dotychczas w kolorze perłowym. Staniczek ten oparty jest na konstrukcji modelu 130 Rossi Nova. Wykonany został z połączenia oryginalnej delikatnej, błyszczącej mikrofibry i eleganckiego haftu. Atrakcyjność biustonosza podnoszą obszyte haftem ramiączka. Takie połączenia czyni ten model bardzo efektownym. Biustonosz posiada usztywnioną dolną część miseczki i przeznaczony jest głównie dla pań o dużym biuście, ale także dla pań noszących mniejsze rozmiary, gdzie model występuje jako push up (rozmiar 75B, 75C, 70C i 70D).

reklama

Biustonosz Severine występuje w szerokiej rozmiarówce (70C; 70D; 70E; 70F; 75B; 75C; 75D; 75E; 75F; 75G; 80B; 80C; 80D; 80E; 80F; 80G; 85B; 85D; 85F; 90B; 90D; 95B; 95C; 95D). Wraz z biustonoszem Severine brąz do sprzedaży trafiły także figi.
Drugą niezwykle interesującą propozycją, która pojawiła się w sprzedaży w tym tygodniu jest biustonosz o nazwie Weronika, a pochodzący z jesienno-zimowej kolekcji firmy Mardo.
Biustonosz występuje jedynie w kolorze brązowym. Na uwagę zasługują bardzo oryginalne zdobienia miseczek. Biustonosz Weronika to propozycja dla Pań o obfitym biuście. Miseczki w dolnej części wzmocnione, co pozwala na stabilne utrzymanie biustu. Całość miseczki pokryta delikatna siateczką o kwiatowym wzorze i połyskującą nitką. Boczki wykonane z mikrofibry. Szerokie, stabilne ramiączka. Model elegancki i delikatny zarazem. Do kompletu można dobrać figi z linii Weronika.
Trzecią nowością godną uwagi jest biustonosz Viola wyprodukowany w firmie Mardo. Model wykonany jest w kolorze czarnym. Spośród innych biustonoszy dostępnych obecnie na rynku wyróżnia go ciekawy sposób ozdobienia górnej części miseczek. Wzór jest odważny, ale mimo to zdobył już wiele bardzo pochlebnych opinii. Do kompletu można dokupić figi z linii Viola.

severine biustonosz severine figi severine komplet viola mardo biustonosz viola mardo figi viola mardo komplet weronika mardo biustonosz weronika mardo figi weronika mardo komplet
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne