bieliźniarstwo i pończosznictwo

Modna bielizna na przyszły sezon na targach BODY STYLE w Poznaniu

19.05.2010 19:58 (1452)

Na przełomie sierpnia i września w Poznaniu będzie można podziwiać i zamówić premierowe kolekcje mody intymnej na sezon wiosna-lato 2010. Przed producentami i dystrybutorami bielizny, wyrobów pończoszniczych oraz strojów kąpielowych jesienna edycja jedynych rodzimych targów bieliźnianych – Body Style.

Między 31 sierpnia i 2 września tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się kontraktacje odzieżowe w ramach Salonu Odzieży, Obuwia i Dodatków NEXT SEASON (gdzie oferta obejmować będzie kolekcje na sezon wiosna-lato 2011) oraz Salonu Mody FAST FASHION (w którym będzie można złożyć dodatkowe zamówienia na kolekcje z bieżącego sezonu). Trzecim , nieodłącznym elementem poznańskich spotkań świata mody będzie Salon Bielizny i Mody Plażowej BODY STYLE.

body style 2010 PP_1182

Poznańskie targi mody pozostają najbardziej kompleksowym tego rodzaju wydarzeniem dla branży mody w Polsce. W eleganckiej oprawie i przestronnych przestrzeniach, podkreślających cenione przez zwiedzających wartości związane z komfortem i szykiem, prowadzone są rozmowy biznesowe w dobrym stylu. Wystawcy mają do dyspozycji zaciszne showroomy, pozwalające na wyeksponowanie najnowszych kolekcji i sprzyjające nawiązywaniu handlowych kontaktów. Dopełnieniem spotkań na stoiskach są profesjonalne pokazy, podczas których kolekcje odzieży i bielizny mają swoje spektakularne odsłony. Na pokazy zapraszane są osoby decyzyjne w branży mody i przedstawiciele mediów.

reklama

Celem organizatorów targów, obok umacniania wizerunku obecnych marek, jest przede wszystkim budowanie siatki kontaktów biznesowych pomiędzy uczestnikami targów. Dzięki konsekwentnej formule B2B wystawcy mogą mieć pewność, że na targach pojawiają się zwiedzający, na których rzeczywiście im zależy – handlowcy, przedstawiciele specjalistycznych sklepów i butików z bielizną, menadżerowie ds. zakupów reprezentujący sieci handlowe. Podczas minionej, wiosennej edycji targi odwiedziło pięć i pół tysiąca handlowców i reprezentantów świata mody z m.in. z Polski, Niemiec, Irlandii, Czech, Litwy, Łotwy, Rosji i Wielkiej Brytanii, co stanowi 12% więcej w stosunku do poprzedniej edycji. Targi są intensywnie promowane w Polsce i zagranicą, co pozwala spodziewać się dalszego wzrostu liczby profesjonalnych zwiedzających.

Uczestnicy BODY STYLE czerpią korzyści z silnego efektu synergii. To, że targi bieliźniane odbywają się razem z targami odzieżowymi, powoduje, że handlowcy przybyli do Poznania, by kontraktować odzież, mogą zadbać jednocześnie o poszerzenie oferty swego sklepu o bieliznę, rajstopy czy skarpetki. Te dwie branże coraz częściej wzajemnie się uzupełniają. Ma to swoje odzwierciedlenie w coraz popularniejszym – zwłaszcza w Europie Zachodnie – modelu sklepu, w którym klient ubiera się od stóp do głów. To oszczędność czasu dla klienta, a dla handlowca dodatkowy pieniądz.

Zwiedzający przyjeżdżają na targi do Poznania nie tylko ze względu na przekrój przez ofertę krajowych i zagranicznych firm odzieżowych, lecz również w celu wzbogacenia wiedzy branżowej. Podczas targów odbywają się konferencje i seminaria poświęcone handlowi detalicznemu oraz zwiastujące nadchodzące trendy.

body style 2010 2010__849mz

Dla producentów i dystrybutorów bielizny, wyrobów pończoszniczych i strojów plażowych udział w BODY STYLE to podkreślenie pozycji na rynku mody intymnej, ale także możliwość zaistnienia w mediach i świadomości kupców. BODY STYLE jest miejscem spotkania z klientami, intensywnej promocji marki oraz konfrontacji własnej oferty z propozycjami konkurencji. Co ważne – targi odbywają się w czasie, gdy klienci zaczynają poszukiwania kolekcji na kolejny sezon, w czasie idealnym na wyeksponowanie nowych trendów w modzie plażowej na sezon wiosna-lato 2011.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne